Ocena kierowcy - Daewoo Tico

ja, 17 lat temu
Rok produkcji 1997
Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW 1991-2001 - Oceń swoje auto
samochód ma kształt dobry ale nie wiem dokładnie o co chodzi czy o to czy nie jest zdeformowany
zmnieniłem wóz.wcześniej miałem mercedes c klasa kOmpressor ok.200KM,ALE WPAKOWAŁ MISIĘ W DUPĘtir NA AUTOSTRADZIE I ON WYBUCHŁ ALE JA PRZEŻYŁEM:)I KUPIŁEM TICO co to jest ten silnik ja naciskam gaz i musze powiedzieć że się na rowerze szybciej rozpędzam.przy 60km/h wziął mnie traktorzysta z miną rajdowca.maksimum co on może to 140 i wydaje takie dżwięki że myślałem że się już kończy.chciałęm wziąść bezynę na stacji benzynowej to pracownik mi powiedział że nie mają benzyny do tego szitu i mi przyniósł w jakiejś butli jakąś niewiem,grochówkę ale silnik na tym chodzi...
po 5 kilometrach lewarek od skrzyni mi został w łapie,serio.nie wiedziałem co robić bo byłem na autostradziew Niemczech,zjechałem na pobocze.ja przyjechał gościu z ADAC to robił zdjęcia mi z tym lewarkiem a ja pozowałem przy aucie powiedział że pokaże znajomym...to ma być śmieszne???:(
na zakrętach to normalnie ścinam je nadwoziem jak Valentino Rossi w MOTO GP,to ma być zawieszenie???
widzę z przodu tylko drogę i pasy ale już nie widzę drugiego pasa niewiem co się dzieje.a z tyłu i tak nic nie widzę bo jedzie teściowa waga103kilo i nic nie widze
na konsoli środkowej mam przycisk do kasety nic tam oprócz tego nie widze są jakieś takie kratki to przez nie powietrze wlatuje żeby kierowca mógł oddychać???w moim mercu jak kliknałęm na komputer na +18stopni to było ciepło tu nie jest tak dlaczego?
to co wcześniej powiedziałem ale kupie sobie do samochodu grzjnik bezprawodowy na bazarze słyszałęm że jest poprawa
mam częste bóle karku bo misie głowa nie mieści i musze ją schylac w pozycji 90 stopni.żeby wyjśc z auta to mi pomagają przechodnie ale kiedyś mi nikt nie pomógł i siedziałem tak dwie godziny w nocy ale przyjechała jakaś czerwona ciężarówka i mi zaczeli samochód ciąć nożyczkami!!!ech,polska...
bardzooooo cichy.najbardziej jak stoi w garażu nic nie słychać mój szwagier może potwierdzić.
co to jest ekonomiczność???czy to jest pytanie do ekonmistów?po ja skończyłęm budowlankę i nim nie jestem więć nic nie pisze na wszelki wypadek
stosunek przynajmniej raz na tydzień.ale to jest intymne pytanie.a to jest artykuł o samochodach,czy tu są profesjonaliśći???
ostatnio się urawło lusterko i wypadłą szyba przednia podczas jazdy ale mi to nie przeszkadza tylko jak jade szybciej to mi wiatr wieje na twarz i mi wyciąga usta i nie mogę mówić.
ostanio jak wjechałem w dużą dziure to niewiem ale się jakby podwozie obniżyło o pół metra teraz to jadę tak nisko wygląda jak wyścigówka normalnie.słyszałęm ze sportowe samochody mają obniżone zawieszenia a ja takie mam za darmo jest fajne.
Daewoo Tico