Lista ocen Daewoo Tico (1059)

~tudorusex
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
pomimo wszystkich wad uważam ze to autko i tak sie szybciutko rozłoży(ekologiczne)ale to co potrafi zaoferować przed tym jest jak najbardziej warte kupna.zrywnosc i oszczędność to plus,zas korozja to wielki minus.tanie dobre autko na początek,którego nie szkoda
3,8
~Majkel
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Całość oceniam na 4. Za tą cenę, taka klasa auta jest ok. Owszem jest mały, przy wypadku się składa. Ale jest niezawodny, tani i łatwy w naprawie. Mój egzemplarz nie ma rdzy - nie wiem dlaczego... Bo większość tych aut bardzo rdzewieje.
3,1
~sitnikl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Tico ma wady i zalety jak każde auto. Jest to samochód ze wskazaniem na redukcję kosztów, a więc tanie części i małe spalanie, jadnak odbija sie to mocno na jakosci.
4,1
~profanoom
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Auto posiadam około roku czasu. Jeżeli chodzi o silnik to nie mam większych zastrzeżeń. Nie jest to demon prędkości jednakże daje niesamowicie wiele frajdy z jady. Osiągi rzędu 150km/h jak najbardziej realne. Samochód za 1000 zł + 2000 zł na nowe opony, drobne naprawy etc. W 100% wart swojej ceny. Często samochodu nie oszczędzam i wyciskam z niego całość dostępnej mocy. W granicach rozsądku i bezpieczeństwa zarówno swego jak i ticusia :)... (Silnik)
3,6
~arthurkozlovski@gmail.com
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Sprawuje się dobrze. Jak na razie. Ma swoje małe wady, więcej jednak jest zalet. Podoba mi się dźwięk silnika, który nie wprost, ale nawiązuje do dobrych, japońskich tradycji.
~sitnikl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Tico bardzo mi pasuje. Przy zakupie było tanie, nie brałem żadnych kredytów, a nawet moja kieszeń nie została bardzo nadwyrężona, wiele osób może takie auto kupić za jedną swoją pensję. Raczej niezawodny samochód, jeśli coś się zaczyna dziać to bardziej z upływu lat niż z wad konstrukcyjnych. Wszystko co się zepsuje można zrobić w warunkach garażowych. Wyjątkiem jest gaźnik, w którym z kolei mało kto wie, co za pracę czego odpowiada. Części...
~MephiR
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Podsumowując. Tico jest dobrym autem do jazdy miejskiej. Choć ma małą pojemność, zbiera się bardzo szybko spod świateł. Pali bardzo mało, zmieści się wszędzie i znakomicie radzi sobie ze wszelkimi wzniesieniami. 5 drzwi jest ogromną wygodą w tym samochodzie. Nie trzeba się gimnastykować ze składaniem siedzeń i wychodzeniem z auta za każdym razem, gdy ktoś z tyłu wysiada.
~Perrez
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Auto zdecydowanie lepsze od konkurentów typu fiat CC i SC (mówię o 0,7 oraz 0,9) Posiadam bogatszy model w więc ten z el. szybami, c. zamkiem, zegarkiem elektronicznym, głośnikami z tyłu, przeciwsłoneczne przyciemnienie przedniej szyby, szersze opony i tytlny spojler (pomaga w zamykaniu bagażnika:D)
3,8
~Olo
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Zgadzam się w 100%, że jest to wyjątkowo niedoceniane autko! Jest obiektem kpin, ale ludzie - ten mikrusek nie ma ambicji konkurować z dużymi samochodami, a po mieście bardzo sprawnie się porusza. Pomijając, że mamy tu zerowe bezpieczeństwo bierne i aktywne - właśnie dlatego rozsądnie jest jeździć tylko po mieście - to jest to wyjątkowo wdzięczne jeździdełko miejskie, tanie jak barszcz w eksploatacji (ale dbać o stan techniczny trzeba na...
Dziennik kosztów dla Daewoo Tico
6,1
7,1
~piwko2006
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Samochód pomimo zabawkowego wykonania jest jak najbardziej wporządku. Za te pieniądze ciężko znaleźć taki samochód. Walory użytkowe na pewno lepsze niż w rywalu z włoch - Fiacie CC.