Ocena kierowcy - Daihatsu Charade G100

Kosciej, 17 lat temu
Rok produkcji 1991
Daihatsu Charade G100 1.0 52KM 38kW 1987-1994 - Oceń swoje auto
Dobre Auto - polecam kazdemu, kto chce kupic auto za male pieniadze... CENA MALUCHA A 100 RAZY LEPSZE!!!
Silnik ladnie pracuje - czeste wibracje z powodu niszczacych sie poduszek pod silnikiem.
Super!!Precyzyjna i dobre przelozenia!!
Nie jest zle, jak na auto za 1500 zl...
Akwarium - nic nie przeszkadza - dobre lusterka boczne i wewnetrzne.
Jest OK - maly schowek, ale auto tez male :) Wszedzie siegasz, jak jestes niski, to nie mozesz drzwi pasazera otworzyc - Auto szerokie!!
Szybko sie nagrzewa, szybko ochladza, nawiew 3 pozycje nawiewu, regulacja zimnego i cieplego w postaci suwakow - strasznie mi sie nie podobaja nowe "galki".
Z przodu suuuper - Dla mnie OK - moja Piekna tez nie narzeka - z tylu sporadycznie ktos jezdzi, wiec jest super!!
Niestety, ale jest glosno :(
Bardzo oszczedfne auto!!!
Tutaj Extra
Rzadkie awarie, ale sie zdazaja - z drobiazgow, to odpadlo mi lusterko w srodku, rozlaczyl sie klakson, ale to 10 min i zrobione
Auto proste w naprawie - kazdy jest w stanie sam zrobic wszystko - zadnej elektroniki, silnik "jak z podrecznika fizyki". Co do awaryjnosci, to mialem problemy z walkiem rozrzadu - wymienilem sam i z peknieta sprezyna z przodu - rowniez wymieniona samodzielnie, rozrusznik(lozyska), alternator...Ale to 1991 za 1500 zl:) Dlatego ocena przecietna, za ta prostote naprawy:)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 52KM 38kW [l/100km]

5,2