Lista ocen Daihatsu Cuore IV (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MichalB1
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Spalanie zalezy głównie od dynamiki jazdy. Miasto, gwałtowne ruszanie spod świateł, kręcenie silnika do czerwonego pola:) i pali tyle ile zalejesz. Ekonomiczna jazda i można w mieście zejść nawet do 4l. w trasach nie jeździłem ale podejrzewam że niżej jak 4l Nie zejdzie, chyba że ktoś ma na prawdę mocne nerwy. Od roku do tej pory wymieniłem jedynie żarówki i olej, nie zepsuło się kompletnie nic, więc jak na \"pełnoletnie\" auto jest to...
~daradam1@wp.pl
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Przy spokojnej jeździe pali średnio 5,0l przy jeździe mieszanej (miasto, trasa) Minimalne spalanie w jeździe mieszanej przy okstremalnie ekonomicznej jeździe osiągnąłem 4,6l/ 100km. Np. amortyzator kayaba tył cena 135zł. Klocki przód 50 zł. filtr powietrza 24zł. Uwaga na lichwiarzy. Liczą razy 2.
~DriveR
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Zużycie paliwa przy dynamicznej jeździe w mieście nie powinno przekroczyć 5l/100km Przy spokojniej jeździe pali 4,5l. Stosunek spalania paliwa do dostępnej mocy bardzo dobry! W trasie jest się w stanie zejść poniżej 4l.
~krzbik@jadamspam.pl
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Male autko, maly silnik , mala waga , male spalanie.Ale swift 1.0 pali nie wiecej a ma zdecydowanie przyjemniejsze wnetrze lepiej wyposazone, czesci doo niego sa tansze i latwiej dostepne
~Jacobman
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Bardzo fajne spalanie bo autko w mieście pali ok.5l. Ceny napraw i części są bardzo minimalne.
~Xxxx
hehe :D 257 km na połowie zbiornika zrobiłem ostatnio :p to zrobiło wrażenie
~www.daihatsu-cuore.phorum.pl
www.daihatsu-cuore.phorum.pl
~Mustaffa
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Super.25L zbiornik i robie 500km.
~waldek
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
5,2 l/miasto 4,5 l/trasa.