Oceny Daihatsu Cuore IV 0.8 i 44KM 32kW 1995-1999

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Daihatsu Cuore IV 0.8 i 44KM 32kW 1995-1999

~DriveR
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Samochód jak najbardziej wart polecenia ze względu na niską cenę zakupu i oferowane przez niego możliwości. Niezastąpiony w mieście, gdzie trudno o miejsce parkingowe. Zwinny, szybki i bezawaryjny. Tylko tankować paliwo i jeździć!
~krzbik@jadamspam.pl
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Takie sobie lepsze i nowoczesniejsze Tico.Bardzo ubogie wnetrze , brak wykladzin na wewnetrznych blachach. Cos a\\\'la nasz 126p. Ale to byla poprzednia epoka..Auto jest bardzo oszczedne i niezawodne i to podwyzsza jego ocene.
3,8
~waldek
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
odkupiłem tego malucha 3 miesiące temu w (salonie daihatsu w Niemcach) od kobiety w wieku 55 lat (pierwszy właściciel)przebieg 43000km dla swojej żony która bardzo polubiła tego malucha ze względu na jakość i ekonomię jazdy.osobiście nie lubię jeżdzić maluchami sam mam mondeo kombi ale polecam ten samochodzik oszczędnym
3,8
~Cuore 0,8 44KM seria
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Ogolnie autko jest świetne dla mlodych osob ktore maja chec kupic auto a pozniej miec male utrzymanie
~Xxxx
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Jak na autko z 1996r. o takich gabarytach(dla mnie to +) doskonale się sprawóje, źle nie wygląda, co można więcej wymagać, zrywne, można nim nawet troche pojechać
~daradam1@wp.pl
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Auto super zrywne, wszędzie wjedzie, zawróci na raz na ulicy, wszędzie dojedzie, niezawodzi. Dobrze się je prowadzi.
~Daniel
~MichalB1
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Spalanie zalezy głównie od dynamiki jazdy. Miasto, gwałtowne ruszanie spod świateł, kręcenie silnika do czerwonego pola:) i pali tyle ile zalejesz. Ekonomiczna jazda i można w mieście zejść nawet do 4l. w trasach nie jeździłem ale podejrzewam że niżej jak 4l Nie zejdzie, chyba że ktoś ma na prawdę mocne nerwy. Od roku do tej pory wymieniłem jedynie żarówki i olej, nie zepsuło się kompletnie nic, więc jak na \"pełnoletnie\" auto jest to... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,6
~Jacobman
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Przy szybszych prędkościach trochę buja, ale jest spoko. (Układ jezdny)
~www.daihatsu-cuore.phorum.pl
www.daihatsu-cuore.phorum.pl