Ocena kierowcy - Daihatsu Feroza Standard

ewk07@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 1991
Daihatsu Feroza Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW 1988-1997 - Oceń swoje auto
Wszystko na 5 to nawet te fabrycznie nowe nie mają.Auto kupiłem jako hobby i rekreację i po raz pirewszy od lat odzcuwam przyjemność jazdy i posiadania.Mam skale porównawcza,miałem wiele aut i jeżdżę od 30 lat.Lepsze od disco blysco VITARA i SAMURAI.Tańszy w utrzymaniu i zakupie niż PATROL.Obrotność w zakupie części zam. i eksploatacyjnych wynagradza włascicielowi czasem brudne ręse.Nadaje się dla faceta mającego pojecie jak to działa,nie nadaje się dla chłopaczków kr=tórym tatus do dzisiaj reperuje rowerek. Czesci demontować i kupowac w skepach np.tyko z zimeringami,tylko z łożyskami,tyjko z elementami ukł hamulcowego.
naprawdę...
czasami COŚ nie pozwala włączyć wsecznego,troczę do przodu i póżniej wchodzi
wspomaganie O.K. ale mam za wielkie gumy,są super w terenie ale na szosie trochę dyskomfortu
nie ma na so narzekac
kanciaty jak na terenówkę przystalo.No i czego tu wymagać?Tak musi być,to nie gówno z promocji tylko sprawdzony od lat sprzęt.Innych aut,tych z reklamy juz na drodze niema,a Feroza nadal sie toczy.Tyle.
Z tym chłodzeniem jak twierdzą inni użytkownicy to chyba prawda.Dawno temu jezdziłem PF 126p,od tego czasu wszystkie sa dobre...
Nie narzekam
Cienkie jak dupa węza,ale to 1991 OFF ROAD,należy sie z tym liczyć kupując,ale ja go wyciszę.
N awielkich balonach w warszawskich korkach 11LPB/100.Jak zmienie gymy to spodziewam się przy ekonomicznej jezdzie 8 LPG/100 cykl miejski
Feroza 1991 jest w cenie Citroena saxo 1999.I co tu komentować? Jak coś jest O.K. to trZeba za to zapłacić. UNIKAJCIE DUŻYCH,REKLAMUJACYCH SIE HURTOWNI MOT. TAM WAS ZNISCZA PO WYPOWIEDZENIU SŁOW DAIHATSU FEROZA 1,6 16 V 1991R.Wmówią Wam ,ze nikt i nigdzie nie ma części do tak nietypowego auta ale oni dobrodzieje mi to załatwią. Przyklad:pasek klinowy w sklepach automoto i fajansiarskich hurtowniach od 24 do 38 PLN.W sklepie tylko z paskami 9.60 PLN.No comment...
Na razie O.K. podpatruję,co można w przyszłości zamienić i gdzie kupić.
Na razie O.K. ,jak na auto za małą kase z 1991 r jest super.
Daihatsu Feroza Standard