Oceny Daihatsu Feroza

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Daihatsu Feroza

~Kubas4x4
Daihatsu Feroza I
swietny i w teren, i do miasta, i na weekend...ale jako drugie auto. mało części tuningowych, ale zeby się pobawic w terenie, można pokombinowac i z nawet niezłym skutkiem.
~adam3333@gmail.com
Daihatsu Feroza I
to nie jest plastikowy samochodzik pod dyskoteke, choc na taki wyglada - to prawdziwy terenowy wymiatacz, nie ma sily, ktora go zatrzyma. przezyl przypadkowy skok z prawie trzymetrowej skarpy, trzasnalem przednia osia, tylna za chwile tez dobila. ZERO USZKODZEN, nawet zbieznosc nienaruszona. problemem jest rdza, gnije gorzej niz polonez. trzeba sprawdzic i zakonserwowac.
~P.
Daihatsu Feroza I
Jak na małą terenówkę - jest OK. Mniej popularna, niż Vitara - stąd czasem problemy przy poszukiwaniu części. Dość ekonomiczne w utrzymaniu, ale drogie w naprawach. Trudno znaleźć mechanika, który ma o tym pojęcie i pyta \"a co to?\" na hasło \"Feroza\".
~Jacek
Daihatsu Feroza I
Jeśli ktoś szuka przeprawówki na rajdy, niech raczej szuka dalej, choć oczywiście dobry spawacz i z kiosku Mercedesa skroi. Osoby chcące popróbować trochę atrakcji w terenie, gdy przesiądą się z tzw. plaskacza, stwierdzą, że to zupełnie inna jakość, a na pewno żadnym SUV-em nie da się wjechać i wyjechać tam , gdzie Ferozą. Wystarczające również dla przeciętnego leśnika lub myśliwego. Gdy się chce coś przewozić - oczywiście, składanie tylnych...
~czaki85
Daihatsu Feroza I
Auto raczej nie nadaje się na codzień, zawieszenie mało konfortowe i sporo pali. Czasami wpadne gdzies w teren i poprostu auto zadziwia tym co potrafi. Jednak jak ktos chce sie bawić w off-road lepszym rozwiązaniem była by Vitara, więcej dostepnych części bo do ferozy jest mało.
~zimzum1983@wp.pl
Daihatsu Feroza I
super auto za rozsądna kase. Nawet przewyzszylo moje oczekiwania :)
~gmc
Daihatsu Feroza I
bardzo polecam jako pierwszą terenówkę. Dość powiedzieć, że wyciągałem nim land rovera defender który utknął po krawędzie w błocie, że nie wspomnę o uratowanych dupach facetów z rav4 (dwa razy). Jedyna wada to nie wiem czemu ale mi zardzewiał szybko zbiornik paliwa i dziura się zrobiła (podobno była pechowa seria w fabryce bo słyszałem o kilku takich przypadkach). Przede wszystkim jest to auto na rurach - żadne blaszane g****!
~maranath@interia.pl
Daihatsu Feroza I
polecam wszystkim chcącym mieć niezawodną terenówkę za małe pieniądze, autko ma coś w sobie i daje mi wiecej frajdy niż roczna a4
~tetke@wp.pl
Daihatsu Feroza I
Super auto! Prawdziwe auto rekreacyjne, dość wygodne na trasie a i w terenie można pojeździć, ciągnie niesamowite ciężary, aż trudno w to uwieżyć. Silnik zupełnie nie nadaje się do auta terenowego, uwielbia wysokie obroty i ma na prawdę niezłego kopa! Poszukuję kontaktu z innymi posiadaczami Ferozy
~Przemek
Daihatsu Feroza I
Moja pierwsza własna terenówka - wcześniej jeździłem różnymi 4x4 (Sportage, Navara), ale "sużbowo". A to fajny samochód za niewielkie pieniądze, o ile kogoś nie przestraszy rocznik. Ale dla tych aut czas płynie wolniej. Wg. mnie ładniejsza niż Vitara (ma też kilka innych zalet - nie rdzewieje aż tak bardzo). Dość niskie koszty utrzymania (paliwo). Wygląda nieźle, wjedzie prawie wszędzie, a w dodatku jeszcze wyjedzie. Tu najwięcej robią dobre...