Oceny Daihatsu Rocky – wybierz generację

Najnowsze oceny Daihatsu Rocky

~jeepfan@vp.pl
Soft Top 2.8 TD 91KM 67kW
Daihatsu Rocky I
doskonały "byczek " pod warunkiem , że się wie do czego ten samochód został zkonstruowany - nawet trudny teren , to czysta przyjemność , ale na długie trasy po autortadach są inne auta .Osobiście jestem b. zadowolony !!!
~Futrzak
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
Daihatsu Rocky I
Ztego roku Rockiego można dostać poniżej 10 000 zł, jest to doskonała terenowka, ale tylko jako taka można ją oceniać. trochę brakuje blokady mechanizmu różnicowego, ale poza bagnem nie było terenu z którego bym nie wyjechał. Niestey nie nadaje sie do codziennej ekspolatacji z uwagi na twarde zawieszenie.
~Baga
Daihatsu Rocky II
Bardzo fajne auto. Nie jest to przeprawówka z racji braku blokady i wahaczy ale do wyjazdów na ryby, polowania i dla kogoś kto jeździ po bezdrożach super auto z jajem.
~lukasz30k
Soft Top 2.8 TD 102KM 75kW
Daihatsu Rocky II
dobrze bo doskonale mogę tylko wystawić Land Cruiserowi BJ71:)
~olo
Daihatsu Rocky I
Super auto w teren POLECAM!!! Mocy pod dostatkiem.
~kaniuss
Daihatsu Rocky II
Mimo wad kupię następnego i też zrobię remont blachy. Za sam silnik to autko zasługuje na 5 gwiazdek.
Dziennik kosztów dla Daihatsu Rocky
10,5
~andrzejbanaszak5@wp.pl
Standard 2.8 D 73KM 54kW
Daihatsu Rocky I
Autko naprawdę super. Moje przeszło dwie próby utopienia, ale przeżyło bez usterek. :)
~liszek74 liszek74@interia.pl
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
Daihatsu Rocky I
nie zamieniam się na nic pozdrawiam posiadaczy Rokusia
~skorpion
Standard 2.8 TD 98KM 72kW
Daihatsu Rocky II
Co mozna napisac ? Wszyscy znają opinie na temat Toyoty .Daihatsu Rocky jest bratem Toyoty wiec co tu pisać
~rockold
Daihatsu Rocky I
Rocky jest to dobry samchód terenowy mozna nim pojechać na rajd i wrócić na kołch ;). Troszke meczący na dłuższych trasach , ale to przez opony MT :D.
Daihatsu Rocky