Lista ocen Daihatsu Rocky I (22)

~Futrzak
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
Ztego roku Rockiego można dostać poniżej 10 000 zł, jest to doskonała terenowka, ale tylko jako taka można ją oceniać. trochę brakuje blokady mechanizmu różnicowego, ale poza bagnem nie było terenu z którego bym nie wyjechał. Niestey nie nadaje sie do codziennej ekspolatacji z uwagi na twarde zawieszenie.
~rockold
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Rocky jest to dobry samchód terenowy mozna nim pojechać na rajd i wrócić na kołch ;). Troszke meczący na dłuższych trasach , ale to przez opony MT :D.
~piasta
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Jeden z najlepszych motorów jakie są montowane w terenówkach. Jeśli się dba to przebieg do miliona kilometrów nie jest czymś nadzwyczajnym. Moje auto ma prawie 30lat ale silnik nie bierze grama oleju a jeździ na półsyntetyku. (Silnik)
4,1
~p.aszyk@pstrag-mylof.pl (Przemek)
Soft Top 2.8 TD 91KM 67kW
Jestem zadowolony z Rockiego , mógłby byc trochę dłuższy.
~jeepfan@vp.pl
Soft Top 2.8 TD 91KM 67kW
doskonały "byczek " pod warunkiem , że się wie do czego ten samochód został zkonstruowany - nawet trudny teren , to czysta przyjemność , ale na długie trasy po autortadach są inne auta .Osobiście jestem b. zadowolony !!!
~jaroslawpletkus@wp.pl
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
Niezawodny w terenie naprawde fajny wózek mimo 18 lat brak problemów i usterek, jedynie blacha ale to wystarczy pospawac i dalej jezdzic.Polecam wszystkim potrzebujacym niedroga terenówke
~zito
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
b.dobry , koniecznie dbać o wymian olejów , stosuję zasadę - co 10,000 silnik ze wzgledu na trudna prace wterenie (Silnik)
~KLAMUS
Soft Top 2.8 D 73KM 54kW
PROWADZIĆ MOŻNA PALUSZKIEM A W TERENIE JEDNA RĘKA WYSTARCZY, MANKAMENTEM JAK DLA MNIE JEST MAŁY KĄT ZAWRACANIA (Układ jezdny)
~liszek74 liszek74@interia.pl
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
nie zamieniam się na nic pozdrawiam posiadaczy Rokusia
~olo
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Super auto w teren POLECAM!!! Mocy pod dostatkiem.