Oceny Daihatsu Terios II

Oceny Daihatsu Terios II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Daihatsu Terios II

~Przemek
Hatchback 5d 1.5 i 16V 4WD 105KM 77kW
Jeździłem tym autem wynajętym na Cyprze. Bardzo dzielne w terenie, bezdroża, koleiny ziemne, duże kamienie pokonywał bardzo sprawnie. Na autostradzie daje radę do 100 km/g szybciej nie jechałem bo auto nie było w dobrym stanie technicznym. Spalanie PB94 8-9 l. Naprawdę polecam jako auto w teren na niedalekie dojazdy.
~Bartosz
Hatchback 5d 1.5 i 16V 4WD 105KM 77kW
Samochodzik bardzo sprytny, praktyczny, oszczędny i wbrew pozorom bardzo pojemny. Plusy: oszczędny przy stałym napędzie 4x4 / niezawodny / łańcuch rozrządu / prosta budowa silnika i łatwy w serwisowaniu. Minusy: sztywne zawieszenie / brak dostępności części zamiennych
~Marek
Hatchback 5d 1.5 16V 105KM 77kW
Bardzo fajne, małe autko. Kupiłem je ze względu na wysoką pozycję za kierownicą i wygodne wsiadanie/wysiadanie. Na razie nic się dzieje. Bardzo mały promień skrętu, wystarczające osiągi, dobra jakość wykonania. Posiadam wersję z tylnym napędem, więc pewnie wersja 4x4 jest jeszcze lepsza w prowadzeniu. Przy okazji uwaga do autocentrum o poprawienie danych z napędu przedniego na tylny i położenie silnika z poprzecznego na wzdłużny. Skrzynia...
~Oxydry
Hatchback 5d 1.5 16V 105KM 77kW
Bezawaryjne autko. Zero problemów wsiadasz i jedziesz tam gdzie chcesz. Nie po mechanikach :-) autko jak dotąd niesprawia żadnych problemów. Szczerze polecam. Z tyłu przestrzeń dla pasażera wieksza niż w rav-4
~MortenOl
Hatchback 5d 1.5 16V 105KM 77kW
Siostrzeniec wypożyczył mi go na 4 mies.w Austrii. Podobno to klon Toyoty RAV4, ale wg mnie sporo lepszy i tańszy. Nie wiem czemu nie trafił do Polski, bo to najfajniesze autko jakim jeżdziłem. Nawet subaru nie jest chyba lepsze. Na dodatek bardzo ładne estetyczne i świetnie wykonane. Może bym i ściągnął sobie do kraju takiego Terioska ale boję się o serwis. SZKODA !
~Patoz
Hatchback 5d 1.5 i 16V 4WD 105KM 77kW
Świetny samochodzik. Zwrotny, solidnie zrobiony. Znakomite właściwości jezdne, również w terenie
Dziennik kosztów dla Daihatsu Terios II
8,8
13,2
~Stanisław
Hatchback 5d 1.5 i 16V 4WD 105KM 77kW
Bardzo fajne małe terenowe autko,zaskakująco dobrze radzi sobie w terenie.
~Stachu
~Artur
Doskonałe autko
~pik
Hatchback 5d 1.5 i 16V 4WD 105KM 77kW
Jak na auto ze stalym napędem nie ma co narzekać. Ceny przeglądów porównywalne do innych marek. Brak awarii :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )