Oceny Daihatsu Terios II

Oceny Daihatsu Terios II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Daihatsu Terios II

~Marek
Daihatsu Terios II
Bardzo fajne, małe autko. Kupiłem je ze względu na wysoką pozycję za kierownicą i wygodne wsiadanie/wysiadanie. Na razie nic się dzieje. Bardzo mały promień skrętu, wystarczające osiągi, dobra jakość wykonania. Posiadam wersję z tylnym napędem, więc pewnie wersja 4x4 jest jeszcze lepsza w prowadzeniu. Przy okazji uwaga do autocentrum o poprawienie danych z napędu przedniego na tylny i położenie silnika z poprzecznego na wzdłużny. Skrzynia...
~Oxydry
Daihatsu Terios II
Bezawaryjne autko. Zero problemów wsiadasz i jedziesz tam gdzie chcesz. Nie po mechanikach :-) autko jak dotąd niesprawia żadnych problemów. Szczerze polecam. Z tyłu przestrzeń dla pasażera wieksza niż w rav-4
~MortenOl
Daihatsu Terios II
Siostrzeniec wypożyczył mi go na 4 mies.w Austrii. Podobno to klon Toyoty RAV4, ale wg mnie sporo lepszy i tańszy. Nie wiem czemu nie trafił do Polski, bo to najfajniesze autko jakim jeżdziłem. Nawet subaru nie jest chyba lepsze. Na dodatek bardzo ładne estetyczne i świetnie wykonane. Może bym i ściągnął sobie do kraju takiego Terioska ale boję się o serwis. SZKODA !
~Patoz
Daihatsu Terios II
Świetny samochodzik. Zwrotny, solidnie zrobiony. Znakomite właściwości jezdne, również w terenie
~Stanisław
Daihatsu Terios II
Bardzo fajne małe terenowe autko,zaskakująco dobrze radzi sobie w terenie.
~Stachu
~Artur
Doskonałe autko
~pik
Daihatsu Terios II
Jak na auto ze stalym napędem nie ma co narzekać. Ceny przeglądów porównywalne do innych marek. Brak awarii :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )