Lista ocen Daihatsu YRV (11) - Silnik

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Silnik jest po prostu bezobsługowy i bezawaryjny. Sprawdzona i wieczna konstrukcja Toyoty na łańcuszku, stosowana np. Yarisie. Nic dziwnego bo Daihatsu od lat należy do Toyoty, chociaż nie wszyscy to wiedzą. Do tego samochodu jest najlepszy, bardzo ekonomiczni ale zrywny.Chociaż jest jeszcze wersja turbo a to już prawdziwa rakieta.
~ScOOrK
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Jeździłem wcześniej autkami z silnikiem 1.3 i spodziewałem się o WIELE mniej :) Silniczek jest dynamiczny, ładnie wkręca się na obroty i do 3 tyś. obrotów jest małym miejskim autkiem. Powyżej tego jest małym, zwinnym diabełkiem :)
~scoork@op.pl
~Kinia
Minivan 1.3 i 16V Allroad 87KM 64kW
Rakieta toto nie jest ale po mieście daje radę. Do 80 można się ścigać z większymi od siebie. Mało kto wie że jest to silnik Yarisa, a to mówi samo za siebie.
~Joki1
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Dobry elastyczny silniczek, chociaż jakoś nie czuć działania zmiennych faz rozrządu. Przynajmniej w porównaniu do silników Hondy, które kiedyś użytkowałem.
~JenoT
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Po prostu rewelacja ! Mocny,szybki, elastyczny. Nieżle wyciszony i oszczędny. Mimo nieco mniejszej pojemności zdecydowanie lepszy od vw polo.
~piotrek
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
silnik bardzo dobry, spora moc jak na mała masę auta. Bardzo dobra elastyczność Jest jednak zbyt głośny powyżej 2500 obrotów
~Kacper.K
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Te 87 km robi ogromną robotę, nie jeden się śmiał, a później on był wyśmiany.
~D@miano
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Przez rok nic się nie zepsuło. Mechanicznie okey.
~skppkr005@op.pl
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Cichy niemalże bezobsługowy dzieki łancuchowi rozrządu.