Lista ocen Daihatsu YRV (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~D@miano
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
W 2013r. zapłaciłem za auto 4200 zł. Daihatsu było zarejestrowane, opłacone i użytkowane od 2008r. przez jednego właściciela. Ogólnie trzeba było je trochę odświeżyć.
~ScOOrK
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Definitywnie Polecam. Naprawdę trudno znaleźć autko, które da nam tak dużo za tak małe pieniądze. Płeć w tym autku nie ma znaczenia :) Każdy znajdzie coś dla siebie.
~scoork@op.pl
~Joki1
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Ze względu na małą popularność auta są bardzo tanie, co przy tak bogatym wyposażeniu (klima, pełna elektryka, sześć poduszek itd.) czyni je wyjątkowymi.
~Marek
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
cena jest po prostu idealne z powodu mało znanej u nas marki. To dobrze bo kupuję 2 taki samochód:)
~www.daihatsu-cuore.pl
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
wyposarzenie full, wszystko działa. Auto w porównaniu z Toyota Yaris verso kilkatysięcy taniej.
~kosmiko@op.pl
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Polecam za małą kase z dobrym silnikiem dobrze wyposazony ABS, klima itd.Goraca polecam
~JenoT
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Za 5800 ero ZDECYDOWANIE było warto ! W tej cenie Vw to golas i na dodatek mocno awaryjny.
~Kinia
Minivan 1.3 i 16V Allroad 87KM 64kW
Bardzo niedoceniane auto, ale dzięki temu można kupić je dosyć tanio.