Lista ocen Dodge Caliber (125)

~viking
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
za taka mala kase to autko warte polecenia jego wyglad zewnetrzny jest super to nie samochod dla MAS (dodam ze mialem ok 20 samochodow ale golfa nie mialem i bym nie kupil)
4,1
~marek
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Jestem naprawdę zadowolony. Niskie spalanie, prędzej znudzi się niż zepsuje. Trochę mułowata skrzynia, i twarde plastiki, ale komfort jazdy jak SUVie
2,9
~12121213654565
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Szukałem tego auta 1 rok i znalazłem kupę złomu, auto nie było serwisowane na czas. Caliber stał się moim bólem głowy. problemy z silnikiem, problemy z oświetleniem tył przód, auto jak wpadnie w koleiny to zachowuje się jak by miało wypaść z drogi, wybite zawieszenie tył. korozja pojawia się na progach.
~PW
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Po 60 tysiącach z czego duuuużo w trasie swierdzam: Jest to bardzo uniwersalne auto, pojemne, szybkie, wygodne, oszczędne, nie boi się krawężników i dziur, tanie w zakupie i piękne. Owszem jest dość plastikowe w środku ale za około 2500pln można kupić skórzane wykończenie podłokietnika i drzwi niemieckiej firmy vmaxx i po temacie. Do tego tak jak pisałem o za miękkim zawieszeniu, zamienne sprężyny Eibach i dwie podstawowe przywary Calibra...
~teachair@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jest to mój wymarzony samochód, więc oczywiście totalny pozytyw. Nie ma człowieka, który by się za nim nie odwrócił.
~Radomir
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Auto mimo swojej wagi(ok 1,6 tony) po załączeniu turbiny dostaje wariacji.Przyjemne uczucie. (Silnik)
3,6
~mariusz.z
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
zdecydowalbym sie jeszcze raz.warto robi wrazenie mozna jak to mowia polansowac sie
3,7
~Jacek
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Bardzo wygodne auto. Z charakterem. Ludzie ciągle się oglądają i dopytują co to za cudo. Wygląda rzeczywiscie wspaniale. Jeździ się dobrze (dla statecznych osób, bo odejścia to ono nie ma - pomimo 150 KM). Raczej na dłuższe trasy, choć ma trochę mały bagażnik. Kompas w wyposażeniu standardowym to taki amerykański smaczek.
3,3
~adam
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Niestety ! jest fatalnie. 150 KM ? wrażenie z jazddy to 80-90 KM, śilnik wybitnie nieelastyczny , II bieg po prostu nie istnieje. Zrobili typową miejską "przetaczałkę" (Silnik)

Usterki Dodge Caliber

Dodge Caliber – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kolos13
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Całokształt oceniam na 5 gwiazdek, samochód w brew pozorom tani w eksploatacji, części dostępne od ręki, spalanie na przyzwoitym poziomie. Prosty w obsłudze.