Ocena kierowcy - Dodge Caravan III Grand Caravan

MARCIN-CRX@WP.PL, 14 lat temu
Rok produkcji 1996
Dodge Caravan III Grand Caravan 3.3 160KM 118kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : KUPILEM TO AUTO NA HANDEL A DZIEKI SWOJEMU JAKIEMUS UROKOWI ZOSTALO W RODZINIE , SUPER POD KAZDYM WZGLEDEM... NAWET SKRZYNIA KTORA MI PIKA MNIE NIE ODSTRASZA W RAZIE JAKIS INFO ODNOSNIE TEJ USTERKI PROSZE O KONTAKT MARCIN-CRX@WP.PL
AUTO PIEKNE , MAJACE COS W SOBIE , DUZY BARDZO KOMFORTOWY SAMOCHUD DLA CZLOWIEKA WYDAJE SIE O ZAROBKACH NAWET 1600ZL TAK JAK JA NP. NIC MI POWAZNEGO SIE NIE DZIALO OPRUCZ SKRZYNI BIEGOW AUTO NAPEWNO NA LATA JAK SIE DBA
silnik ladny dziwiek , podczas jazdy na wysokich obrotach spokojnie i milo w kabinie bez wiekszych napraw jedynie - wymiana oleju swiece
skrzynia w moim przypadku lekko szaleje czesto jest tak ze jezdzi tylko na pierwszym biegu albo lekko strzela ,trzesie jak juz jedzie tzn wskoczy inny bieg to super czasami jest cicho i fajnie sadze ze jak mialbym normalna skrzynie to by bylo doskonale :-}
ANI DOBRZE ANI DOSKONALE STAWIAM NA BARDZO DOBRZE ,,, CICHO MIEKO JAK JAKAS WYPAS TERENOWKA ZAKRETY POKONUJE DOBRZE W DUZYCH PREDKOSCIACH DZIURY TAK SAMO BEZ PROBLEMU
DUZY MAM WSZYSTKIE SZYBY CZARNE I JEST TO GRAND MIMO TEGO WSZYSTKIEGO PARKINGI JAZDA NOCA ITP SUPER WSZYSTKO WIDAC I Z NICZYM NIE MA KLOPOTU
NIE MA NA CO NARZEKAC\'
Z KLIMA BRAK KLOPOTOW DUZO NAWIEWOW KOKPIT WSZYSTKIE DZIWI MAJA DOLOTY POWIETRZA AUTO LATWO PRZEWIETRZYC KLIMA NIE DMUCHA SUPER MOCNO ALE CHLODZI WYSTARCZAJACO ZEBY ZASPOKOILa nie jednego potrzeby
przedzial 1 - kierowca pasazer doskonale przedzial 2 - srodek auta 2 pasazerow SUPER bardzo duzo miejsca przedzial 3 - troszke ciasno ze wzgledu na 80litrow butle z gazem za siedzeniem co powoduje brak mozliwosci cofania fotela na maksa gdybym nie mial gazu w bagazniku bylo by idealni
w aucie cicho , brak jakis trzaskow zgrzytow jakis del;ikatnych wad ,dla mnie super
czesci duzo nie wymienialem jeszcze klocki filtry nie bylo tragedi czeka mnie cos przy skrzyni wiec sie nie wypowiadam jeszcze na ten temat ale ogolnie nie jest zle filtr oleju 30 zl filtr oleju skrzynia 50zl klocki przod 90->zl
TERAZ SREDNI 10000 -15000TYSIECY ZLOTYCH STAN DOBRY DO KOMFORTU WIELKOSCI I PRAKTYCZNOSCI CIEZKO LEPIEJ TRAFIC
cos przy skrzyni mi puka klocek piszczal i lozysko buczalo od udezenia
tylko skrzynia

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.3 160KM 118kW [l/100km]