Oceny Dodge Caravan III Minivan

Oceny Dodge Caravan III Minivan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Dodge Caravan III Minivan

~Marcin i Joanna
Minivan 2.4 16V 152KM 112kW
Ogólnie nabrałem zaufania do samochodów produkcji USA! Nie mam natomiast zaufania już nawet do Opla. Miałem Forda i Opla od nowości i przeraża mnie tandeta Europejczyków. W amerykańcu wszystko jest jak należy, w Europejczyku na styk, żeby nie za wiele, za dużo. Blacha w Amerykańcu jak dzwon, w Europejczyku po 4 latach wyszła korozja na rantach podszybia i profilach wewnętrznych gdzie nikt nie zagląda. A szkoda! Jak wymieniali szybę wyszło...
~bogdansmi7@wp.eu
Minivan 3.3 160KM 118kW
Wygodny i rodzinny samochód. Dbałość o nie rekomensuje super jazdą w każdych warunkach.
~grujack@com.pl
Minivan 3.3 160KM 118kW
na polskie drogi .ceny i funkcjonalność bardzo dobre auto,wygodne pakowne ,dobre do turustyki we dwoje.
~Goongan
Minivan 3.3 160KM 118kW
idealne auto zarowno dla sporej rodziny jak i 3 lub 2 osob..POLECAM wygodnickim ludzią
~pawelba@kielce.onkoli.pl
Minivan 3.8 V6 LE 166KM 122kW
polecam wszystkim rodzinom z trojgiem dzieci i więcej
~shrekwroclaw@wp.pl
Minivan 3.8 V6 LE 166KM 122kW
fakt duzo pali ale jest to auto duze i ciezkie.W trasach b.wygodny(6osob)
~max
Minivan 3.3 160KM 118kW
silnik rewelacja,mala awaryjnosc smiac mi sie chce z ludzi kturzy kupuja auta z duzymi silnikami i zakladaja gaz,ludzie litosci,jak chcesz jezdzic na gazie to kup sobie auto z silnikiem 1.1 a nie psuj takiego silnika, jak cie nie stac jezdzic silnikiem 3.3. lub wiekszum to go nie kupuj (Silnik)
~Edit News
Minivan 3.8 180KM 132kW
nic, no może przepala się żarówka cofania - cały czas (Bezawaryjność (drobiazgi))
~KrakPL
Minivan 3.8 180KM 132kW
~S40
Minivan 3.3 160KM 118kW
woooooow, nic nie puka, nic nie stuka - to dla innych nauka (Wyciszenie)
Dodge Caravan III Minivan