Ocena kierowcy - Dodge Caravan III Minivan

jk@e.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1998
Dodge Caravan III Minivan 3.3 160KM 118kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Bardzo pewnie się prowadzi. Dokładnie wiadomo czego można się spodziewać, dobrze czuć auto. Nie ucieka ani przód ani tył przy ciasnych zakrętach. Ze względu na duże koła dobra trakcja w zimowych warunkach.
Jak na 3.3l wydaje mi się bardzo cichy a 6 cylindrów w układzie V eliminuje drgania
Bardzo dobra trakcja i pewne prowadzenie, mankamentem mogą być słabe hamulce. Wychodzi to tylko przy hamowaniu z dość dużych prędkości prawie do zera, poza tym ok. Można sie przyzwyczaić.
No cóż , samochód robiony dla wygody nie dla ekonomi :D
W porównaniu z moimi poprzednimi autkami wypada zdecydowanie najlepiej, ale wiem że w następnym chciałbym klimę 3-strefową
dla 6 osób to jak auto wycieczkowe, przestronne i wygodne i pełno podstawek pod napoje :)
Głownie jeżdżę na gazie a tego pali przy instalacji sekwencyjnej 13-16 na 100. Serwis (ASO kraków) zaskoczył mnie bardzo uprzejmością i umiarkowanymi cenami (może po prostu nie robiłem nic poważnego).
Mimo 230 000 km nie miałem żadnych poważnych usterek ani silnika ani skrzyni. Piasty przednie wymieniłem kilka dni temu. Wydech w całości nadal oryginalny.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.3 160KM 118kW [l/100km]

10,2