Oceny Dodge Charger V

Oceny Dodge Charger V – wybierz silnik

Najnowsze oceny Dodge Charger V

~Gawron
Coupe 5.7 i V8 354KM 260kW
Jeżdziłem tym autem Stanach (tygodniowe wypozyczenie kosztuje niecałe 400$), Auto świetnie się prowadzi, a standartowy silnik HEMI jest rewelacyjny, chociaz nie zauważyłem dużo niższego spalania, niż w "klasycznych" V8.. ale osiągi, przy jego masie i gabarytach były imponujące Mimo dość sportowej charakterystyki, spisuje się świetnie na długich trasach (sam zrobiłem nim ok 1000 mil) Jedyne do czego mogę się przyczepić to deska rozdzielcza,...
~Piotr
Coupe 3.5 i V6 24V 253KM 186kW
Wszechstronny, bardzo dużo miejsca. Świetnie się prezentuje. Pracuje cicho. Aby nadać trochę dźwięku możliwa tania i prosta przeróbka (fabrycznie miejsce na dwa tłumiki). Jak samochód dalily dla mnie rewelacja.
~nithhogg
Coupe 3.5 i V6 24V 253KM 186kW
Jest to przeciętne auto klasy średniej o niepowtarzalnym designie i stylu.
~bor79
Coupe 6.1 i V8 431KM 317kW
~thematys@wp.pl
Coupe 3.5 i V6 24V 253KM 186kW
Co do silnika i pracy to nie ma zastrzezen. 3,5 litra V6 pracuje plynnie i swietnie brzmi. (Silnik)
~charger108@o2.pl
Coupe 3.5 i V6 24V 253KM 186kW
jest olbrzymi !!!!! miejsca pod dostatkiem w kazdym miejscu (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~namor
Coupe 6.1 i V8 431KM 317kW
~pp
Coupe 5.7 i V8 354KM 260kW
Sprobujcie kupic w Polsce auto w podobnej cenie i tej wielkosci z takimi osiągami... nie ma szans... jedyne do czego moge miec zastrzezenia to zawieszenie ktore jest troche za miekkie jak na te osiągi. Gorąco polecam :) (Stosunek jakość/cena)
~darryd
Coupe 5.7 i V8 354KM 260kW
jak na takie auto...przy tej mocy ono musi tyle palic. to nie daewoo tico... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )