Oceny Dodge Charger VII

Oceny Dodge Charger VII – wybierz silnik

Najnowsze oceny Dodge Charger VII

~Tomasz
Sedan 5.7 HEMI V8 375KM 276kW
Samochód ten zauroczył mnie od pierwszego wejrzenia. czyli od dawna :) Kupiłem go rok temu. Nie lubię samochodów dwu drzwiowych. Więc w momencie pojawienia się wersji cztero drzwiowej chciałem do mieć. Mam go w wersji R/T z silnikiem 5,7 HEMI. Doznania z jazdy fantastyczne. Rodzina zadowolona z wielkości wnętrza. A syn z frajdy jazdy. Już samo uruchomienie silnika i jego basowy pomruk wskazują na moc. Spalanie w mieście 13 litrów mieszana...
~adam 1979
Sedan 5.7 HEMI V8 375KM 276kW
Świetny samochód na co dzień i od święta . Zmieści wygodnie 5 osobową rodzinę a kierowcy daje dużo radości z prowadzenia. Spalanie oszczędne w trasie 9l oszczędne w mieście 13. Dynamiczna jazda w trasie 12 w mieście 15/16
~robert1984
Sedan 5.7 HEMI V8 375KM 276kW
Wymarzone auto dla ojca rodziny który ma przyjemność z jazdy :)
~Piotr
Sedan 5.7 HEMI V8 375KM 276kW
Samochód z duszą, ciężko to wytłumaczyc trzeba się przejechać, będąc w Chicago wypożyczyłem (3.6 V6) i od razu się zakochałem i kupiłem tyle że wersję pursuit bo tylko taka łączy 5.7 hemi z AWD.
~olekksander
Sedan 3.6 V6 296KM 218kW
Czasem się zdarzy jakaś "pierdoła" jak np. poluzowała się śrubka od klamki i nie mogłem otworzyć drzwi kierowcy. Czasem bezpiecznik lekko się wysunie od reflektorów (raz na 9 miesięcy). (Bezawaryjność (drobiazgi))
~darek
Sedan 3.6 V6 296KM 218kW