Lista ocen Dodge Journey 2.0 CRD 140KM 103kW od 2008 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gtiautohandel
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
jak na takie gabaryty przestrzeni jest mnóstwo pod warunkiem że nie mamy wiecej wzrostu niz 175 ,dla mojej żony to ideał ,natomiast dla mnie 183cm troche ciasnawo robi się z tyłu jak odsunę fotel i najgorsze to zbyt krótkie fotele ,to wada tych dużych aut że robią te fotele dla karłów,mimo elektronicznej 6 stOponiowej regulacji fotela kierowcy nie ma pozycji aby po dłuższej jeździe nie cierpły nam nogi ,ale jest sposób na to ,wystarczy...
~marrgoll
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
To jest oczywiście najmocniejsza strona. Miejsca mnóstwo nawet w 3 rzędzie. W tej kategorii wygrał z (rozważanym przeze mnie) Nissanem Pathfinder, który uchodzi za bardzo przestronny. Rewelacja. Mnóstwo możliwości konfiguracji.
~Muflon
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Rewelacja, nawet w 3 rzędzię mozna spokojnie podróżować przy lekko cofnietej kanapie 2 rzędu, bagażnik prawie 800 litrów w wersji 5 osob, przy 7 pasażerów tylko podręczne bagaże.
~stts
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
nie widziałem wiecej miejsca w innym samochodzie... siedząc na tylniej kanapie można niemal nogi wyprostować!! jak sama nazwa wskazuje - świetny samochód na podróże
~dodge owner
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Szerokie możliwości adaptacji wnętrza pozwalają na wygospodarowanie odpowiedniego miejsca dla wszystkich pasażerów. Nawet w trzecim rzędzie daleka podróż jest przyjemnością.
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Pełne zaskoczenie, mam prawie dwa metry (196cm), czasami zdarza sie zawadzic kolanem o konsole. Ale to zaden problem. Reszta po prostu super .
~romanz
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Jak w przedziale wagonu I klasy;) W czwórkę superkomfortowo w piątkę trochę gorzej dla pasażera na środku tylnej kanapy.
~Igor
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Tylnia kanapa ma ohydnie wystającą osłonę zawiasu. Trudno komfortowo upchać 3 dzieci.
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
nawet 3 rzad siedzen jest wygodny/ choc nie na dluzszej trasie/ dla osoby powyzej 1,75
Dziennik kosztów dla Dodge Journey 2.0 CRD 140KM 103kW
~nordmen
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Moja wersja jest 7 osobowa.Pierwszy i drugi rząd bardzo dobrze,trzeci dobrze.