Lista ocen Dodge Journey 2.0 CRD 140KM 103kW od 2008 (22) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gtiautohandel
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
i tu paradoksalnie do silnika mamy cud techniki ,skrzynia dwusprzegłowa ,fantastycznie zmienia biegi i redukuje nie tracąc mocy ,poprzednio jeździłem mercedesem e klasse z 2000 roku ,którego użytkowałem ponad 6 lat i tam również był automat ale nie chodził tak dobrze jak w tym dodgu,zresztą ciężko je porównać ale jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko szarpnięcia przy zmianie lub redukowaniu biegów to w/g mnie dodge wypada lepiej ,tylko ciekawe jak...
~Paweł
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
To całkowite nieporozumienie. FIAT zrobił akcję serwisową w czwartym roku i wymienił sprzęgło. W piątym roku padło ponownie. Kazano mi ponieść 50% kosztów. Po wyjeździe z serwisu - katastrofa. Usłyszałem, że padła skrzynia biegów.. zaproponowano mi 50% obniżki.. tyle, że to więcej niż za ten samochód można dostać jak jest sprawny. Uwaga - sprzęgło/skrzynia to wada ukryta - po gwarancji nikt nie kiwnie palcem, pomimo że tych przypadków jest...
~Arek
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Dak zwana \"inteligentna\", bardzo niepewna łatwo się z nią w zimie zakopać w sniegu /bo napęd tylko na przód/. Awaria czujnika ABS w jednym kole powoduje że skrzynia przełącza się w tryb awaryjny i koniec, można jechać tylko na 1 biegu.Sam to przeżyłem. Strach pomysleć co by było gdzieś w trasie w mniej cywilizowanym kraju. Dodam że czujnika ABS Serwis nie miał na stanie i trzeba było czekać.
~dodge owner
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Skrzynia 6 biegowa skrzynia sprawdza się bardzo dobrze. Coś dla tych, który lubią mieszać, ale że motor elastyczny można sobie także pozwolić na lenistwo w przekładaniu biegów.
~nordmen
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Wersja z automatem jest super.Zadnych szarpnięć przy zmianie biegów.W połączeniu z tempomatem na dłuższych trasach prawdziwa przejemność jazdy.
~romanz
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Przy ruszaniu trochę myśli, ale jak już 'wymyśli' to wdusza w fotel. Nie czuje się zmiany biegów co w parze z niezłym silnikiem daje wyśmienity efekt.
~marrgoll
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
6 stopniowy automat z 2 sprzęgłami. Bardzo trafione rozwiązanie. Bez zarzutu. Szybka reakcja.
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
automat bez \\\"inteligentnego\\\" sterowania i ulepszaczy- wszystko dziala tak jak nalezy
~maciej
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
szybko zmienia biegi, ale to niemiecki produkt, więc na pewno będzie się psuło
Dziennik kosztów dla Dodge Journey 2.0 CRD 140KM 103kW
~Igor
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Nieco za twarde przełączanie biegów oraz niewielka różnica między 5 a 6 biegiem.