Ocena kierowcy - Dodge Magnum

Doombo, 14 lat temu
Silnik 2.7 i V6 24V 193KM 142kW
Rok produkcji 2005
Dodge Magnum 2.7 i V6 24V 193KM 142kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Dodge Magnum 2005 2,7 SE + LPG Samochód jest fantastyczny ładna lina, przestronny „klękajcie narody”, gdy nim jadę przez miasto. Cena adekwatna do jakości wyposażenia, które jest całkiem nie złe. Przyzwoite osiągi mimo wielkości pojazdu bardzo zadowalające spalanie. Na starcie pięknie przyspiesza później w miarę dużej prędkości troszkę gorzej. Zainwestowałem parę tysiączków w dobrą instalację LPG jestem bardzo zadowolony brak różnicy w jeździe i mocy spalanie 12-14l/100km ŻADNYCH PROBLEMÓW. Auto płynie po naszych drogach jw., jest jak „LATAJĄCY DYWAN”. Części dla obrotnych na poziomie cen średnich do serwisu raczej nie zalecam wycieczek, ja tam tylko zmieniam olej. Wady, chociaż nie uważam ma ich nad wyraz wiele trzeba było się z tym liczyć ze względu na wymiary i bryłę myślę, że to tylko kwestia wprawy - słaba widoczność cofając. Panowie/Panie troszkę noga z gazu na śliskiej nawierzchni i dużej prędkości na łukach auto trzeba wyczuć, tylny napęd i spora długość trochę wyobraźni. Drogi zresztą mają dużo do życzenia. Jak jadę MAGNUM czuję się jak gość z klasą. Jak ktoś chcę bardziej „zaświecić” bez obrazy i woli NOWE niech kupi sobie za te pieniądze PANDE, ja na pewno wybieram mojego bezwypadkowego z pewnego źródła czterolatka, z którego jestem dumny. Osobiście wolę za te pieniądze MAGNUMA, nigdy mnie nie zawiódł. Auto dla ludzi z klasą a nie miłośników palenia laka. Nie spodziewałem się, że będę w zasięgu takiej bryczki, czasem warto przesiąść się w coś mało spotykanego.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.7 i V6 24V 193KM 142kW [l/100km]

12,7