Szukaj

Dane techniczne Dodge Magnum – wybierz silnik

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Średnica zawracania
11.9 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
5020 mm
Szerokość
1880 mm
Wysokość
1481 mm
Rozstaw osi
3050 mm
Rozstaw kół - przód
1600 mm
Rozstaw kół - tył
1603 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
975 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
968 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1491 mm
Szerokość na wysokości podłokietników z przodu
1463 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
2027 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
770 l
Szkic techniczny
Szkic techniczny Dodge Magnum

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Dodge Magnum
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Dodge Magnum