Oceny Dodge Magnum

Dodge Magnum - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dodge Magnum

~Albert
Dodge Magnum
Wspaniały samochód. Potężne wnętrze i gabaryty, masywna sylwetka, bardzo duży bagażnik. Silnik o mocy 254 KM brzmi wprost rewelacyjnie z podwójnym wydechem. Samochód mimo swych wymiarów pozwala na dobre operowanie na parkingu - widoczność do tyłu nie jest wcale taka zła jak mogłoby się wydawać sądząc po długości samochodu, wymaga jedynie skupienia. W czasie jazdy ogromny komfort. Naprawy - tylko eksploatacyjne, wynikające z jazdy. Oczywiście...
~Le Vinh
Kombi 5.7 i V8 345KM 254kW
Dodge Magnum
wyglada zajebiscie, jezdzi znakomicie, jest tani i jak na razie niezawodny. ma naped na tyl, mocny silnik, do tego jest bardzo komfortowy i ma duzo miejsca. czego chciec wiecej?
Dodge Magnum
Jestem bardzo zadowolony. Negatywnie zaskoczyły mnie właściwości jezdne. Ale codziennie rano, gdy widzę mojego Magnuma, sam sobie zazdroszczę :-) Auto wygląda jak milion dolarów!
~lukasz
Kombi 5.7 i V8 AWD 345KM 254kW
Dodge Magnum
nie mialem zadnych problemow z samochodem tylko zmieniam olej i katuje
~Adam Sroczyński [email protected]
Dodge Magnum
Ocena tylko dobra poniewarz Doskonała moge tylko dac AUDI A8 Quatro 4,2 Lub Mercedesowi SL 500
Kombi 2.7 i V6 24V 193KM 142kW
Dodge Magnum
w sumie jestem zadowolony uzywam go 7 miesiecy ,zrobilem 55000 km bez problemow , wyglad doskonaly,
~bobibmw
Dodge Magnum
Zawsze u konkurencji jest coś co by nam się przydało,czgo akurat nie mamy.Tu ,wnętrze nie razi perfekcją jak w BMW przykład e60,ale stylistyka bryły zewnątrz pasuje do tego co zastajemy w środku kokpitu (Stosunek jakość/cena)
~Timur11
~Doombo
Kombi 2.7 i V6 24V 193KM 142kW
Dodge Magnum
Dodge Magnum 2005 2,7 SE + LPG Samochód jest fantastyczny ładna lina, przestronny „klękajcie narody”, gdy nim jadę przez miasto. Cena adekwatna do jakości wyposażenia, które jest całkiem nie złe. Przyzwoite osiągi mimo wielkości pojazdu bardzo zadowalające spalanie. Na starcie pięknie przyspiesza później w miarę dużej prędkości troszkę gorzej. Zainwestowałem parę tysiączków w dobrą instalację LPG jestem bardzo zadowolony brak... (Silnik)