Oceny Dodge Stealth I

Dodge Stealth I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dodge Stealth I

~Marek Górecki Gliwice
Dodge Stealth I
Jeżdzi się wspaniale jak czołgiem tzn tak trzyma sie jezdni,części w miarę tanie hurtownia w Wodzisławiu śląskim ceny rewelacyjne orginalne i szybko kupiłem u nich sprzęgło z dostawą do domu 1 tyś zł orginał z Canady
Coupe 3.0 12v V6 166KM 122kW
Dodge Stealth I
powiem tak....mialem sporo samochodow ale jeszcze nie mialem takiego jak ten...poprostu zwala z nog...zajebisty wyglad....proporcje idealne...drzwi bez ramek...prawdziwy sportowy samochod...palce lizac...Mam bialy perlowy lakier....w stanie idealnym...podswietlenie podwozia na niebiesko....sterowanie w kabinie...niezly sprzet audio...widok zajebisty...malo kto sie nie rzuci za nim okiem....a chyba o to tu tez chodzi...wyjatkowy samochod
~ramzes
Coupe 3.0 12v V6 166KM 122kW
Dodge Stealth I
bardzo fajny samochód zarombisty wygląd wszyskie laski twoje tylko jest ich malo ale to dobrze bo ludzie niewiedzom co to za samochód ostatnio wychodze z auta a jakiś koleś mnie pyta czy to jest dodge viper? dziewczyny trzeba zrzucać z maski a jak naciśniesz gaz to inne auta mogą sie schować ostatnio jakiesz szczyle chcialo sie ścigać wieć sie zgodzilem ale wyścig nie byl dlugi zgubilem ich jużna starcie :) jestem z niego dadowolony
Dodge Stealth I
Wrażenia z jazdy są ogromne. szczególnie przyczepność. Każdy, komu dałem się przejechać wychodził z trzęsącymi się nogami, jak dziewica po pierwszym razie.
~TYBUCH
Dodge Stealth I
coś wspaniałego nie da sie tego opowiedziec trzeba sprobowac choc ciezko nim jechac wolno bo szarpie nieraz (Silnik)