Lista ocen DS 3 (35)

~viktor
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Kupiłem dsa i jestem bardzo zadowolony z tego auta.Całokształt dopracowany w każdej kwestii Silnik r.e.w.e.l.a.c.y.j.n.y!doskonale przyśpiesza i prowadzi się auto
~2irek
Hatchback Facelifting 2015 (Citroen) 1.2 PureTech 110KM 81kW
Super autko do miasta i nie tylko, najlepiej dla singla lub pary.
~MisiekDS3R
Hatchback (Citroen) 1.6 THP Racing 203KM 149kW
UWAGA NA ROZRZĄDY UCIĄGAJĄ SIĘ ŁAŃCUCHY, Trzeba lać tylko olej 0w30 najlepiej z górnej półki np. Motul (Silnik)
4,1
~idaft
Hatchback (Citroen) 1.6 THP Racing 203KM 149kW
Bardzo dobrze prowadzący się hatchback. Bezpośredni układ kierowniczy, który jest świetny do jazdy na co dzień i pozwala poszaleć w zakrętach. Nie jest strasznie twardy, fotele bardzo dobrze trzymają. Ciężko znaleźć dobry egzemplarz w rozsądnej cenie, ale jeśli komuś podoba się bryła - warto. Rozsądna ilość miejsca z tyłu, bagażnik - jest. W podobnym przedziale cenowym porównywałem z Mini Cooper One S - wygrał DS3.
~Paweł
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
FAJNE ZGRABNE AUTO Z PAZUREM I DOBRĄ MOCĄ DS JEST ŚWIETNIE WYKOŃCZONY STYLIZACYJNIE BARDZO ŁADNE WNĘTRZE
~Mia
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
fantastyczny samochód przyśpieszenie rewelacyjne idealny do miasta i na trasę znakomite auto
2,9
~Uboot
Hatchback Facelifting 2014 (Citroen) 1.6 HDi 92KM 68kW
Auto, poza wyglądem bardzo mnie rozczarowało. Kiepskie prowadzenie, sprawia wrażenie że kierownica nie jest połäczona z kołami. Słabe wygłuszenie kabiny. Zegary nieczytylne. Zle zestopniowana skrzynia biegöw. Slabej jakosci plastiki we wnetrzu. Plusy za małe spalanie.
~Jacek
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
REWELACJA SILNIK ŚWIETNY ZRYWNY I BDB KULTURA PRACY ORAZ DZWIĘKU IDEAŁ (Silnik)
~Mariusz
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
SILNIK SUPER W PASSACIE MIAŁEM 200KM ALE TEN 156KM LEPIRJ JEZDZI NIŻ TAMTEN W TYM AUCIE (Silnik)
Dziennik kosztów dla DS 3
9,2
10,6
~Zdzisław
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Dramat. W ciągu roku włożone 15 tys zł. Silnik żre olej, niszczą się szybko turbo , silniki padają jak muchy. Odradzam wszystkim motor 1.6 thp.