Oceny DS – wybierz model

Najnowsze oceny DS

~rafał_poniatowski
Hatchback Facelifting 1.6 THP 165KM 121kW
DS 4 I
Naprawdę ładny i wyróżniający się samochód. Mankamentem dla mnie są niewygodnie otwierające się tylne drzwi ze względu na designerską klamkę.
~Jarek
Hatchback 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
DS 5 I
Świetne auto, bardzo komfortowe, ciche przy dużych prędkościach. Niepowtarzalny wygląd, zewnątrz i w środku, do tego użyte materiały z najwyższej polki. Bardzo dobrze sie prowadzi. Wewnątrz czuję sie wyjatkowo, ze sie nie chce wysiadac.Kiedyś preferowalem auta niemieckie, dzis po wielu niemilych doswiadczeniach z nimi,wiem ze przypisywana im niezawodność to już tylko mit, a i urodą nie grzesza. Mam tu na mysli ostatno posiadanego passata,...
~Krzysztof
Hatchback 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
DS 5 I
Ogromna poprawa w stosunku do Mazdy 6. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, wyciszenie, zużycie paliwa, etc - dwie klasy wyżej
~gruszek
Hatchback 1.6 e-HDi 115KM 85kW
DS 4 I
Rewelacyjny samochód w dodatku jeszcze poprawiony w stosunku do poprzedniej wersji
~wojciech.pietrzyk
Crossback 1.2 PureTech 131KM 96kW
DS 4 I
Byłem zawsze sceptyczny do zmniejszania pojemności, ale ten silnik to rewelacja. Moc dostępna na zawołanie w dowolnym zakresie obrotów. Silnik jak dla mnie ciekawie mruczy, jednak niektórym kojarzy się to z odgłosem Matiza... słychać, że to 3 cylindrowiec. (Silnik)
~Krzysztof
Hatchback 1.6 THP 165KM 121kW