Lista ocen DS 4 (47)

~daro1202
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Kiedy się jeździ spokojnie i zgodnie ze wskazaniami asystenta zmiany biegów pali śmiesznie mało. Ale kiedy mu się depnie, to idzie do przodu - wiadomo, to nie formułą, ale silnik spokojnie radzi sobie z samochodem. (Silnik)
~Zimbrados
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Samochód w najbogatszej wersji wyposażenia. Ciekawy design, dobre wykończenie. Ogólnie autko zwraca uwagę i jest naprawde wygodnym środkiem transportu, nawet na bardzo długie trasy.
~DeeSiak
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Jestem mile zaskoczony, auto robi wrażenie na drodze i na parkingach. Wewnątrz daje poczucie marki premium, chromowane wstawki, skórzane dodatki, wysoki panel środkowy. Bardzo wygodne fotele z funkcją masażu. Świetnie wygląda i świetnie się prowadzi. Ni to SUV ni to coupe, klasa sama w sobie, trudno porównać z jakimś innym autem.
~Mario
Hatchback (Citroen) 1.6 e-HDi 115KM 85kW
Naprawdę rewelacyjny samochód! Jestem bardzo miło zaskoczony. Oczywiście podobał mi się na poćzątku i już pierwsze jazdy sprawiły, że zdecydowałem się na zakup tego samochodu ale mimo wszystko wciaż mnie pozytywnie zaskakuje. Nie jest to samochód dla każdego ale w mojej sytuacji jest wręcz idealny. Bardzo komfortowy, ekonomiczny, świetnie wyciszony, bezproblemowy w obsłudze, bezawaryjny...
~Michał
DS 4 II
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Auto wyróżnia się niesamowicie, jakość materiałów bardzo dobra. Jest świetnie wyciszony, jak na 19 calowe felgi to zawieszenie w mojej ocenie jest b.dobre. Silnik pracuje cicho, 181km przy tej wadze nieco ponad 1400kg sprawia że auto jest dynamiczne aczkolwiek ciężko nazwać je sportowym. Świetnia się sprawdza w mieście jak i trasie. Spalanie w mieście mogłoby być delikatnie mniejsze, jeżeli ktoś zakłada jazdę 70-80% w mieście to lepszym...
~HK
DS 4
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
To auto kupuje się oczami. Jest bardzo ładne oraz solidnie i estetycznie wykonane. Jest bardzo komfortowe ale raczej dla dwóch osób. Posiada wiele atrakcyjnych funkcjonalności i rozwiązań technologicznych ułatwiających eksploatację. Jednak tak jak piękna kobieta, wymaga stałej dbałości by nie stracić formy.
~wojciech.pietrzyk
Crossback 1.2 PureTech 131KM 96kW
Byłem zawsze sceptyczny do zmniejszania pojemności, ale ten silnik to rewelacja. Moc dostępna na zawołanie w dowolnym zakresie obrotów. Silnik jak dla mnie ciekawie mruczy, jednak niektórym kojarzy się to z odgłosem Matiza... słychać, że to 3 cylindrowiec. (Silnik)
~michaelinho
Hatchback (Citroen) 1.6 e-HDi 115KM 85kW
Samochód rewelacyjny. Świetnie się prowadzi, baaardzo cichutki, rewelacyjnie niskie spalanie. Nie mam uwag...
~Kuba
DS 4 II
Hatchback 1.6 PureTech 224KM 165kW
Fantastyczne auto, jeżeli szukasz ciszy, komfortu i odrobiny magii (oryginalnosci). Poziom wykonania wnętrza to absolutna czołówka, moim zdaniem tylko Lexus z popularnych marek premium (wiem jak to brzmi) może być postawiony w jednej linii z nowym DS4. Po 13 000 km wszystko działa pięknie, a wyposażenia jest naprawdę duzo, i o ile nie zacznie się nagle psuć to będzie mój nulubiony samochód z dotychczas użytkowanych.
Dziennik kosztów dla DS 4
5,8
8,3
9,1
~ANDRZEJ
Crossback 1.2 PureTech 131KM 96kW
Niebanalny wygląd zwracający uwagę . Ładniejszy niż większość typowych pudeł na kołach.
DS 4