Lista ocen Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991 (83) - Widoczność

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RomanZLasuPosiadaczCzerwonegoMonstrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jak nie paruje to można powiedzieć że istnieje, do tyłu jest nieźle w stosunku do aut obecnie produkowanych... lusterko wsteczne jest zajebiste patrze i widze prawie wszystko na około auta co do bocznych... hm... jak stoi to widać... jak jedzie to telepie nimi na wszystkie strony, a na co większej dziurze opadają że można podziwiać tylko swoje felgi
~StefanII
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Uff..widocznośc jest przeciętna,przynajmniej w moim przypadku musze się dobrze ustawiac w siedzeniu by nie zasłaniały mi widocznośći słupki w pojeżdzie.Poza tym brak dobrej wentylacji i ogrzewania sprawia że szyby sa często albo zaparowane lub co gorsza-zamarźnięte-a to już koszmar.
~Jackas
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Widoczność przeciętna, nic szczególnego maluch nie posiada w swoich walorach jezeli chodzi o szyby. Co prawda małe i bardziej pionowe niż poziome ale na warunki pogodowe dobre idoczność w sumie jest niezłą. Gorzej gdy pada deszcz czy śnieg, wtedy jazda jest bardzo uciążliwa.
~Pilon
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Na widocznosc akurat nie mozna narzekac. Chodz refleksy na szybach szczegolnie w nocy gdy oslepia nas auto jadace z przeciwka sa makabryczne. Chodz to nie wina auta, tylko porysowanej szyby ktora w praktyce nadaje sie do wymiany.
~Komandos
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
co jak co ale w 126p siedzi sie jak na Kiblu... ja przynajmniej dobre wszystko widze... czasami tylko przychacze kgłową o sufit...:D jechałem kiedys VW Polo i nie widziałem tyle co W maluchu.. :):):)
~JAM - Jastrzębia Góra
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
bez problemów ... wiele innych "lepszych" aut nie ma takiej widoczności jak w maluchu .. trochę przeszkadzać może u wyższych osób że jak się stanie za blisko świateł to nie widać do góry za bardzo
~Majster
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
w moim aucie było wszystko widac nawet trawe jak sie siedziało w środku, a jak jechałem po deszcu to nabierał wody :) ale usunołem ta usterke i widocznosć jest nadal dobra
~Marcin M.C.
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Widoczność powiem ogolnie ze jest bardzo dobra. Dalem dobra poniewaz przestaje to byc wygodne zima. Ale poza tym widocznosc ma bardzo dobra. Widac wszystko w kazda strone
~AdameK
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
W lato super, zimą porażka. Nie paruje tylko tylna szyba z ogrzewaniem właczonym. Przednia mocno paruje ale mam coś nawiew popsuty. Jak się otworzy okno to jest całkiem znośnie :)

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sajmon
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
To chyba też zależy od wzrostu, ja widzę świetnie, ale wycieraczka nie zbiera mi do końca śniegu co jest trochę kłopotliwe, bo mam zimą lewy słupek grubości 20 cm.
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d