Oceny Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991

Najnowsze oceny Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991

2,9
~JacoAutocentrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
No auto w tych czasach chyba dla miłosnika maluchów, Albo zeby np po pracy przejechac sie pare km. no a juz np auto na dojazdy do szkoly czy pracy to juz bym sie zastanawial, no za tą cen dla takich potrzeb, lepiej poszukac innego auta w tej cenie, auto jedynie dla milosnika albo zeby 1-2 w tyg przejechac sie pare km, w dłuzsze trasy bym sie bał jechac.
2,7
~mihalekkk199
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Był to mój pierwszy samochód po zrobieniu prawa jazdy, więc i tak cieszył. dostałem go od znajomego starszego człowieka, który kupił go w salonie w 1982 roku i do 2005 zrobił nim 33000km. Ja zrobiłem nim 3 tys i niestety rozpadł się:) Mimo wszystko czuję sentyment do tego auta.
1,9
~Piotrek
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Do tej pory miałem możliwości przejechania się gorszym autem niż "maluch". Jest to najbardziej awaryjny pojazd na ziemi. Naprawisz silnik zepsuje się elektryka, naprawisz elektrykę urwie się wahacz. Wymienisz wszystko to złapiesz kapcia, itd. Jednak mimo to dla początkujących kierowców to dobry samochód do nauki jazdy, poznania budowy silnika i innych części. mimo tych godzin spędzonych na naprawach darzę go sentymentem.
~matrix.pm
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Jeżdżę tym autem już jakiś czas i go bardzo lubię. Jak na 23 letni samochód to się bardzo dobrze trzyma. W zimie podchodzę i nie ma problemu z zapaleniem. W mieście idealny. Wszędzie zaparkuje bo się zmieści zwinny. Mam sentyment do tego auta
2,8
~SUCHAR
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Ogólnie sympatyczne autko z duszą, ale dla posiadacza garażu, a dobrze by było zeby i smykałki do pobrudzenia rąk. Naprawy są łatwe i tanie jak ktoś ma na nie miejsce i odrobinę czasu to spoko Mnie do sprzedazy zmusiły przedewszystkim nieoczekiwane awarie w najmniej odpowiednich momentach. Chociaz dbałem o autko to niedało się ich przewidziec i uniknąć. Taki urok tego pojazdu.
3,5
~ironman
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
auto w cale nei jest zle jesli sie o nie dba, najniższa cena jaka moze byc, jeesli sie trafi na dobry egzemplarz, jest sie przygotowanym na dogladanie autka to jest super, zwłaszcza że zużycie paliwa jest nawet dzisiaj małe, dynamika ocyzwiscie zero, ale mozna fajnei kolka porobić :) jak sie autko rozbije to nie żal
2,9
~Malczak
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Dobry na pierwszy samochód dla ludzi, którzy o samochodach chcą się czegoś nauczyć, a nie być biernym użytkownikiem płacącym chore pieniądze za niekompetencję serwisów. Bardzo podatny na przeróbki podnoszące niewielki komfort i ekonomiczność.
3,2
~Antoine
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jesli jest super utrzymany, oryginalny, z metalowymi zderzakami i rozstawem srob w kolach 4x190 to jest to calkiem fajne auto do przemieszczenia sie po miescie... ...a w chwili obecnej, z uwagi na mala ilosc egzemplarzy na drogach, zauwazanym :)
4,1
~maciej1980r@o2.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Generalnie bardzo lubie te samochody , są wdzięczne. Fakt jest może i mało miejsca ale przecież tu chodziło o stworzenia auta o małych gabarytach. Wszelkie tunningowanie silnika czy podzespołów w tym aucie jest bez sensu , tu nie ma materiału na przerabianie , owszem może i można wycisnąć z silnika o 10 KM więcej tylko pytanie brzmi po co , przy takim wyżyłowaniu motor padnie po 10tys km.
1,6
~ftgit
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
stylistycznie auto bardzo nieudane , oklepane i brzydkie
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d