Ocena kierowcy - Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d

Luckp, 21 lat temu
Rok produkcji 1987
Fiat 126p
dobry używany i max 2 osoby do codziennego użytku to dobry samochód, nowy nie polecam za tą samą kasę kupisz lepszy inny, ja swojego lubię i nie narzekam, ale warunek to dbać o niego, a jak znajdziesz z dobrym silnikiem to pojeździsz !!!Wbrew pozorom to nie jest awaryjny samochód!!!
nie narzekam, jak na tą moc i technikę to prawie bezawaryjny (jak coś się pier.. to natychmiast wymień)
bez zarzutu jak na 86´, synchronizator I by się przydał, jak na 140km/h to nie słychać, nieraz brakuje choć dziwne V
bardzo słabe, ale cóż, jedyny plus to bałwanki (często przeładowany i siedzi, ale jedzie i to nawet 120km/h)
oprócz zimy wspaniała, pasowałoby podrasować ogrzewanie, parowanie szyb
a coż tu można było wymyśleć
klima manualna (okna), grzania praktycznie brak, przez dziury w karoserii i to te fabryczne
przy 2 osobach to dostateczna, mój rekord to 7 osób plus bagaż :-), a tak wogóle to mały
cóż nie darady zatkać wszystkich dziur, ale tak do 90km/h to nadspodziewanie cicho
4,5 w trasie; 4,7 non stop 110 na zegarze, miasto 5-5,6 (nawet przy duszeniu), zima też nie więcej niż 6 w mieście
to zależy kto jeździł i ile chce, bardzo ważne dokładnie oglądnąć dół i posłuchać silnika
jak się o niego dba to dobrze, mam 86´ od 6 lat i prawie bezawaryjny, ale jak coś sie chrzani to lepiej od razu zrobić
no jak już nawali np. silnik to nie pojedziesz, ale poza tym młotek, drut i pojedziesz dalej
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d