Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (536) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 621 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel z Bielawy
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Powiem że nawet przy 80km/h na zakrętach potrafi się przyklejać do drogi. Mam wysłużone amorki i na dziurach dają o sobie znać. Za to w zime na śniegu idealny mało jakie auto sie tak dobrze zachowuje w zime.
~Antoine
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jak na swoj wiek to mysle ze niezle, i nie trzeba sie przejmowac specjalnie nierownosciami drog :) choc przy V>80km/h nienajlepiej sie prowadzi, ale to pewnie wina starych opon i zuzytych amorkow
~bam
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
smiesznie proste. ale trzeba pilnowac stanu wahaczy w starszych egzemplarzach, bo groza urwaniem kola. jak narazie tylko raz wymienialem ale uwazac na to trzeba i co jakis czas rzucic na nie okiem
~Cichy
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Manewruje się nim łatwo, mimo, że nie ma wspomagania. Nie jest to rewelacja, ale szczerze mówiąc, myślałem, że będzie gorzej. Auto podskakuje na wybojach i czasem wręcz traci przyczepność.
~Max
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
No cóż... Do tego przy długiej jeździe po autostradzie przeciera się któraś dętka i koło do wymiany. Sytuacja dotyczy odcinka częstochowa-łódź, który pokonuję rok w rok (może złe promieniowanie)?
~burżuj autostrad Sir heluś
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
nadwozie nie buja sie zbytnio, czuc jedynie te miekkie resory na wybojach lub na lezacych policjantach, gdzie trzeba zwolnic jeszcze ponizej zalecanej predkosci (a to ze wzgledu na maly rozstaw osi)
~Neo[EZN]
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Zwrotnice trzeba smarować dosyć często bo niestety po pewnym czasie można kręcić kierownicą tylko w rękawicach ochronnych. Hamulce - ciągle mi piszczą gdy hamuję i znosi mnie na prawo podczas hamowania.
~MJ
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Tylni naped i krotki rozstaw osi- jezdzi sie zabawnie; jak kazdy Fiat ma swoj wlasny charakter. Twarde zawieszenie i bezposrednio dzialajacy uklad kierowniczy... w ostre zakrety wchodzi sie pewnie.
~ftgit
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
talepie tym tak jak by wogule nie mial amortyzacji, kazdą dziurę czuc, opony zazwyczaj zdzierają sie na jednym brzegu (przednie) tylne przeguby równiez często się zużywają
~Skodziarz
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Dość zwrotny,jednakże nie specjalnie lubi wysokie prędkości,aczkolwiek egzemplarz,o którym mowa potrafił wchodzić w zakręty w prędkością 80-100 km/h,aczkolwiek nie polecam tego.