Lista ocen Fiat 500L Hatchback 5d (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bouvierek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Nie jest to taniocha, ale po wejściu do auta zauważamy, że dostajemy o wiele, wiele więcej niż spodziewamy się oglądając samochód z zewnątrz. Auto warte swojej ceny. Oczywiście stwierdzam to po przejechaniu 2000 km i to przez tydzień. Nie mam pojęcia o awaryjności. Gwarancja mechaniczna na 2 lata z możliwością przedłużenia do 5 i gratis gwarancja na blachę (obustronnie cynkowana) na lat 8. Nie należy narzekać.
~Bogdan
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Nie jestem analitykiem. Wiedziałe co kupuję i za ile. Mam wersję Lounge. Samochód ma sporo gadżetów w większości jednak przydatnych, a one kosztują. Oczywiście przed zakupem porównywałem cenę i wyposażenie konkurencyjnych modeli, ale zdecydowałem się na Fiata 500L.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Ideał - za niecałe 60 tysięcy auto rodzinne, ekonomiczne i z fabrycznym gazem, którego spala 7l/100km. Podwójny bagażnik i schowek-lodówka sprawdza się podczas tras z całą rodziną.
~Przemysław Gola
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Kupiłem samochód na wyprzedaży rocznikowej i cena była atrakcyjna. Bez wątpienia, gdyby ten samochód miał znaczek VW, ludzie kupowaliby go za 80 tys. bez zająknięcia.
~Rumek
Hatchback 5d 1.6 MultiJet 105KM 77kW
Relatywnie drogi z dieslem 1,6l, ale dopiero ta wersja odpowiednio dynamiczne. Zniżki w promocji dla złagodzenie niedogodności cenowej.
~GAJOS
cena przyzwoita jak chce ktoś mieć duże auto 60 tyś. zł
~Kuba
Hatchback 5d 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
Komfort wspaniały ale cenowo plasuje się w połowie stawki
Fiat 500L Hatchback 5d