Lista ocen Fiat 500L (57)

~bartosz_klimek
Trekking Seria 1 1.4 16V 95KM 70kW
Auto o nieco dyskusyjnym wyglądzie, jednak w środku bardzo wygodne. Powiedziałbym, że wykończenie wnętrza rekompensuje nieliczne niedostatki funkcjonalne kabiny (np. czytelność zegarów mogłaby być lepsza, radio UConnect ma kilka denerwujących cech). Fabrycznie montowane opony całoroczne Good Year nie sprawdzają się w nieco trudniejszych warunkach zimowych, no ale to może cecha opon całorocznych. Trudno się ściąga i montuje półkę nad...
~Kuba
Hatchback 5d 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
Pakowne, zręczne auto; wykorzystywane skutecznie w mieście i w trasie.
3,4
~robertwml
Trekking Seria 2 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Generalnie spokojne auto dla rodziny 2+2 , spokojnie wystarczy, do spokojnej jazdy, fajnie ze mozna miec w lpg, zdecydowanie obniża koszty, serwis mógłby być tańszy, za duża marża w serwisie , polecam kupować częsci samodzielnie a wymieniać w serwisie , dużo taniej
~maciek
Trekking Seria 1 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Samochod zaskakuje nawet miłośników konkurencyjnych Marek. Kto raz się przejedzie, zakocha się.
~msp
Trekking Seria 1 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
auto pozytywnie zaskakuje, jest trwałe, może poza fabrycznymi tarczami hamulcowymi, z silnikiem t-jet nieźle jeździ
3,8
~Piotr
Trekking Seria 2 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Silnik turbo ale z lat 2000 odstaje od produkowanych obecnie. Mam nadzieję że będzie wytrzymalszy. (Silnik)
~Adam
Trekking 1.3 Multijet 16V II 85KM 63kW
Bardzo dobre do użytku codziennego auto z charakterem małego SUV'A i znajdującym się na pokładzie systemem Traction+. Silnik idealny, z jednej strony małe spalanie ok 5,5l na 100 KM z drugiej wystarczająca moc aby poruszać się tym autem na trasie. Przestrzeń w kabinie ogromna, bogate wyposażenie seryjne. Dodatkowy plus auto mające charakterystyczny design mniejszej 500.
2,8
~Supermen
Living 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
Auto bardzo słabe pod względem technicznym: Koło dwumasowe wymieniłem przy 60tys które kosztowało miliony A rozsypało się jak domek z kart. Pękające głowicę I uszczelki pod głowicą to chyba plaga tych silników. Zdarzyło się ściąć śrubę na wale podczas odkręcania. Strasznie delikatne wtyczki, podczas demontażu głowic połową pęka. Niech żaden właściciel się nie dziwi, ze każda wizyta u mechanika to spory wydatek
~Motyl Megahertz
Trekking Seria 1 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Ogólnie autko oceniam bardzo dobrze. Zakupione zostało jako środek transportu żony, która jeździ nim do pracy i z dzieckiem do żłobka.
Dziennik kosztów dla Fiat 500L
7,9
~Bartek
Hatchback 5d Seria 5 1.4 16V 95KM 70kW
Przestronny wygodny, ale trochę mułowaty rodzinny samochód. Auto dla kogoś kto lubi zwracać uwagę na siebie na drodze. mój 22 samochód w życiu i chyba dopiero 3 który zrobił na mnie wrażenie. Słaby silnik bez turbiny to świadomy wybór - po samochodach z dwumasem filtrami cząstek i turbinami które wyciągały z kieszeni pieniądze czas odpocząć. czas na auto w którym przy silniku ciężko coś zepsuć :) oczywiście wszystko jakimś kosztem - kosztem...