Lista ocen Fiat 500L (57)

3,4
~zaki
Living 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
Mało jest tu opinii o tym samochodzie, wiec dodam swoją, choć zaznaczam że nie jestem właścicielem auta, a jedynie bardzo poważnie zastanawiałem się nad jego zakupem, i moje spostrzeżenia opisane poniżej dotyczą wrażeń z odbytych tym samochodem 3 jazd próbnych - finalnie nie zdecydowałem się na jego zakup, a w rozwinięciu opisuje dlaczego. To jest jedno z tych aut, które jeśli pokochasz i podoba Ci się - i tak je kupisz, i wybaczysz pewne ......
~Bogdan
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Samochód ma może trochę kontrowersyjny kształt, ale jego wnętrze jest dobrze przemyślane, wygodne i użyteczne. Zastanawiałem się nad wyborem silnika wysokoprężnego, ale przy aktualnych cenach paliwa, taki wybór wydał mi się mało ekonomiczny. Miałem już kilka Fiatów (126P, Uno, Punto II, Grande Punto) i wydaje mi się, że jakość wykonania 500L jest lepsza. Jak do tej pory nic nie trzeszczy, nic nie piszczy, nic się nie ociera. Elementy są dobrze...
~Mariusz
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto, to bardzo oszczędny (przy jeździe ekonomicznej) samochód o dużym wnętrzu i bagażniku. Spala 4,5l paliwa albo niecałe 7l gazu podczas jazdy na pograniczu Czesko-Polskim gdzie mieszkam. idealne auto zaprojektowane przez ludzi z gór dla ludzi z gór.
~Limonczik
Hatchback 5d Seria 5 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Ciekawe auto, zwraca uwagę kierowców, wyróżnia się z "masy" innych samochodów na drodze, ponadto jest solidnie wykonane. Miałem kupić Dacie, ale w końcu wybór padł na Fiata 500L.
~Jarosław K.
Trekking 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
Niewiele brakuje do ideału, gdy tylko silnik mniej palił (nie aż tyle co 1.4T 120km) i nie był mułem (jak 1.4 16v 95km) i nie wywoływałby pewnych obaw. Poza tym polecam jako doskonały łady i praktyczny mix minivana i małego crossovera/suva.
~Paweł B
Hatchback 5d Seria 2 1.4 16V 95KM 70kW
Jest to minivan więc darujmy sobie porównania do kompaktu. Z wyglądu mnie się podoba. Na plus: jakość wykończenia, wygodne siedziska, bardzo dobra widoczność, wentylacja, praktyczność. Na minus: faktycznie trochę doznania jak z ciężarówki trzeba to zaakceptować, strasznie krótkie przełożenia skrzyni.
~Rafał
Living 1.6 MultiJet II 105KM 77kW
Samochód kupiłem w salonie jako zeszłoroczny model za 65.5 zł.Za taką cenę i z tak bogatym wyposażeniem nic ciekawszego nie można było kupić. Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni, zaznaczam że poprzednio jeździliśmy od nowości VW Touranem od 2004 r 2.0 140Km
~Gringo.
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Dobre auto rodzinne.Duzo miejsca w srodku.Spory bagaznik.Dobra widocznosc we wszystkich kierunkach.Wygoda wsiadania i wysiadania co moga docenic starsi wiekiem kierowcy.Latwosc polaczenia z telefonem.Z minusow:przeswit zaledwie 12.5 cm.
~Gringo.
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
~Rumek
Hatchback 5d 1.6 MultiJet 105KM 77kW
Jtd to kilka klas wyżej od TDi, kultura pracy niezła, choć w porównaniu do HDi głośniejszy. Po nauczeniu się silnika i skrzyni biegów jest na prawdę satysfakcjunująco. (Silnik)