Lista ocen Fiat 500X (20) - Karoseria

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Irek M
Crossover 1.4 Multiair 170KM 125kW
Żonie bardzo się podoba :-) Krótka i zwarta, szeroka, ładnie wykonana, o równych szczelinach elementów karoserii. Masywne klamki bardzo wygodne w użyciu. Chromowane plastiki w postaci listew wydają się dobrej jakości. O przyoszczędzenie na gumie uszczelek pisałem wyżej. Po otwarciu maski ukazuje się kolejna oszczędność, a nawet dwie. Pierwsza to brak jakiejkolwiek osłony pod silnikiem ( trzeba było dokupić), druga to brak zaślepek między...
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Dramat. Po 2-3 latach wszystko w środku zaczęło skrzypieć jak w 20 letnim złomie po 3 dzwonach. Drzwi, deska, uszczelki, listwy, w zasadzie nie da się podróżować w ciszy. Na gwarancji serwis jeszcze coś tam kombinował, teraz już rozkładają ręce twierdząc, że ten typ tak ma. Nie jest to problem odosobniony, bo w sieci pełno jest narzekań. Po 5,5 roku sama z siebie pękła przednia szyba (2300 w ASO, 750zł zamiennik w warsztacie).
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.6 E-TorQ 110KM 81kW
Bez zarzutu, spasowanie elementów na 4+, gruba warstwa lakieru od nowości (w sumie to nietypowo ale jakis czas temu mierzyłem profesjonalnym miernikiem w warsztacie gr.warstwy na całym samochodzie i wszędzie jest 2x grubiej niż standardowo...dziwne, dlaczego tak jest? nie wiem. Nie wnikam, taki samochod odebrałem z salonu)
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Wysokie, zgrabne, kompaktowe. Fajne proporcje. Przemiłe akcenty stylistyczne ( spojlery, wstawki z matowego "tytanu", przepiękne 19 calowe (opcjonalne) felgi. Oświetlenie Full Led wygląda wspaniale i tak samo skutecznie działa
~andre66
Crossover Facelifting 1.0 Firefly 120KM 88kW
słaba jakość błyszczących czarnych plastików na zewnętrznych słupkach drzwi, po kilu miesiącach zaczyna prześwitywać biały kolor w miejscach gdzie najczęściej się go dotyka przy zamykaniu drzwi
~wojtek
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Piekna i atrakcyjna linia nadwozia (jak przystało na Włochów), nie poddająca sie upływowi lat. Dobrze wykonane wnętrze, przestrzeni dla czterech dorosłych podróżnych sporo..
~similar
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Dzieło sztuki wzorniczej na kołach - bardzo kobiece i seksowne kształty - śliczna i zgrabna Włoszka. Długo będzie modna, auto rzuca się w oczy wśród innych - jest po prostu piękne.
~korfanty
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Potrafi skrzypieć na uszczelkach ,ASO twierdzi ,że ..jest ok ,pomaga smarowanie uszczelek ,bo auto wyciszone dobrze ,a na wywrotach skrzypi gorzej od Tico i to denerwuje
~kacper
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Za miękki ekolakier.....szlag mnie trafia od tych rysek ,woskowanie nie pomaga a ceramika za droga.Wiem że to znak czasów ale to irytujące.
~Michał
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Świetny design, na przestrzeni roku wada może być ze lakier jest bardzo cienko położony co za tym idzie należy uważać przy polerowaniu auta maszynowo