Lista ocen Fiat Albea II (39) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Wentylacja czasami popiskuje. W ASO przedmuchali mi przewody wentylayjne i jest na razie ok. Przy prędkości powyżej 100 km/h nawet przy wyłączonym nawiewie strasznie wieje z nawiewów i nie można nic z tym zrobić. Szybko jeżdżę żadko, ale jest to wtedy uciążliwe. Klima OK. Nagżewa się też szybciutko. Zamarźniete szyby wolne od lodu w 7 minut. Ogrzewanie tylnej szybyjest też dobre.
~Wojtek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Bez uchylenia szyby bocznej wintylacja jest słaba. Wentylator na 1 biegu cichy, na wyższych uciążliwy. Rada: założyłem owiewki na szyby boczne (zamówione przez Internet) i po kłopocie.
~Ochrona
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
W miare dobrze przy opadach deszczu szybko paruja szyby i trzeba dosc poczekac zeby było cos widac... czesto pada mechanizm odpowiedzialny za nawiew...
~Garfield
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Mam model bez klimatyzacji, więc powiem tak, nagrzewa się bardzo szybko w zimę, ale w lato jakoś nie bardzo chce chłodzić. Ot taki urok tego modelu.
~binkowski@poczta.ats.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Okna parują i trzeba się do tego przyzwyczaić. Oczywiscie włączenie nawiewu lub otworzenie okien sytuację poprawia. Ogrzewanie bardzo dobre.
~wupe44@wp.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
lepiej niż w innych autach; przy dużej wilgotności trochę parują szyby ale wystarczy wentylator na 1 bieg i czasami ogrzewanie tylnej szyby
~JAREK
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
to autko ma klime więć zimą przy zamrożonych szybach tylko wystarczy ją włączyć obieg zamkniety i jest po 2-3 minutach OK
~Jarek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
to autko ma klimę (wersja Dynamic) i trzeba ja wykorzystywać także zimą szczególnie do odraszania przedniej szyby!
~Autor: bryan Adres: bryan0@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
wentylacja jest doskonale ukierunkowana (łącznie z wentylacją spod tylnych siedzeń) i nadspodziewanie dobrze usuwa parowanie szyb
~szkudnik
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
jak to we fiacie, ciężko trafić we właściwą temperaturę ogrewania. klimy nie mam więc się nie wypowiem