Lista ocen Fiat Albea II (37) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech N.
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Można spokojnie rozmawiać i słuchać radia a rozmowy i ma się rozumieć radiowej audycji nie będzie słychać na zewnątrz... W środku, spokojnie i cicho jak na tę klasę pojazdu. Szum pojawia się dopiero powyżej 130/h (wtedy też sygnalizuje i ostrzega, iż przekraczamy prędkość autostradową) lub otwartych oknach. Ale po to jest klima by ich nie otwierać.
~fix
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Nie mam uwag. W najtańszej wersji mam wyciszoną nawet klapę komory silnika, czego nie miałem przy poprzednim moim wozie z wyższej półki. Przy ciepłym silniku stojąc na zewnątrz przy samochodzie ledwie słychać ciche tykanie silnika.
~Piotrek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Przy prędkości ponad 100 km/h straśnie hałasuje wentylacja. Ale co ja się czepiam. Wczesniej jeździliśmy Fiatem CC 700 i musieliśmy do siebie krzyczeć. W Albea jest o wiele lepiej. Ale niestety nie w trasach :(
~Wojtek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Silnika praktycznie nie słychać, chyba że się przekracza 3,5 tys. rpm. Szum wiatru staje się dokuczliwy powyżej 120 km/h. Zawieszenia praktycznie nie słychać, żadnego dobijania czy skrzypienia.
~Jarek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
niestety głośny silniczek lub słabe wyciszenie, zimny słychac tykanie zaworów, powyżej 110 km/h warczy szczególnie przy raptownym przyspieszaniu ale Opel Astra Classic nie był cichszy
~jedrek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
przy większej prędkości do wnętrza pojazdu dostają się gwizdy powietrza prawdopodobnie przez którąś z uszczelek - serwis bagatelizuje ten problem
~Michał
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
JAk się nie przekracza 3000-3500 tyś obrotów jest cichutko. Przy 120 robi sie już głośno. wniosek z tego ze trzeba jeździć przepisowo ;))
~Ochrona
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
wyciszenie jest nawet dobre przy tym przebiegu mozna jeszcze normalnie rozmwaiac przy wiekszych predkosciach..
~nastep@interia.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Silnika swietne, czasem odezwie sie plastik, ale nie musze jechac 20 na godzine na IV biegu,to nie bedzie rezonansow.
~Garfield
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Do 120-130 cicho potem słychać świst powietrza. Mam CB na magnes i przy tej prędkości też słychać jak wiatr działa na antenę.