Lista ocen Fiat Albea II (42) - Całokształt

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leon
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
jestem z autka zadowolony uzywam go na dlugich trasach {1000km} stad takie zronicowanie w zuzyciu paliwa jestem z niego zadowolony nastepne co kupie bedzieto fiat
~Waldemar
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Kupiłem w salonie. Przesiadłem się z mercedesa W 124 D. Trochę się bałem znaczej utraty komfortu jazdy jednak autko miłe mnie zaskoczyło. Jestem zadowolony i mogę polecić innym.
~utracjusz
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Auto dla pragmatyków. Traci na wartości, ale teraz wszystkie tracą... Dzięki dużemu prześwitowi mogę bez problemów jeździć po trudnym terenie. Prawie jak terenówka :)
~wojtuś
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Samochodu nie polecam. W przeciągu dwóch lat miałem dwie poważne awarie, które moim zdaniem nie powinny się pojawić po przejechaniu 20 tys. km.
~fixi
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
doskonale. Serwis zmanipulował moją wcześniejszą ocenę i ją z niewiadomych dla mnie przyczyn zaniżył. Samochód oceniam bardzo dobrze.
~Ona zuchania@neostrada.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
To zdecydowanie niedoceniany samochód. Tanie, ekonomiczne w utrzymaniu, pakowne auto. W sam raz dla kierowcy bez aspiracji rajdowych.
~poziomek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Na razie nowe auto, 8miesiecy 10800km przebiegu. Nie ma na co narzekac, super auto jesli sie nei wymaga jakis cudow.
~bogdan
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
dobre auto w sumie, super pojemny bagażnik, przy składanej kanapie czyni z Albei auto pod tym względem rewelacyjne
~Bodzo
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Tanie,ekonomiczne,duże,dobrze wyposażone,nie najlepsze materiały wewnątrz ,słabo spasowane plastiki
Dziennik kosztów dla Fiat Albea II
~`skorpion`
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Ogólnie jak na taką klasę pojazdu cenę i wyposażenie naprawdę dobrze można powiedzieć że nawet Bardzo Dobrze.