Ocena kierowcy - Fiat Barchetta I

defobia@wp.pl, 13 lat temu
Silnik 1.8 16V 131KM 96kW
Rok produkcji 1995
Fiat Barchetta I 1.8 16V 131KM 96kW 1995-2002 - Oceń swoje auto
Ludziska...poprostu extra samochodzik.Mam go dwa lata i to są wspaniałe 2 lata.Jechaliśmy nim do ślubu więc wspomnienia są wyjątkowe.Kupiliśmy autko za symboliczne 6 tys , zawiozłem go do bardzo dobrego mechanika włożyłem 2 tys i jeżdże i jeżdże.Teraz mam kłopot bo kupiliśmy Peugeot 206 kabriolet prawie nowe ,też fajne ale to już nie jest to co robi nasza Barchetta.Coś niebywałego że taki mały kawałek karoserii z silnikiem w środku robi takie zamieszanie na drogach.Polecam każdemu kto się waha. Muszę sprzedać teraz barchette bo 3 auto w rodzinie to oczywiście wielka przesada ale....jakże sie opieram żeby wystawić je na sprzedaż.no chyba że ...namówię moją lejdi żeby sie zlitowała i kazała je zostawić jak dziecko w rodzinie
Brrr.Uśmiech na twarzy sie szybciutko pojawia.
Jak w wyścigówce
Zaje !!! Auto przyspawane do asfaltu , poczujecie to szybciutko.Aż się chce wciskać gaz !!!
Jest Ok, trzeba uważać jak w kazdym innym aucie
Hmm wkońcu to mały roadster wiec z łodzi na hel i spowrotem niecałe 300 zł na paliwko i w obie trasy bez dachu.
Spoko , jeżdziliśmy zimą i nikt nie zmarzł choć młoda żonka lubi ciepełko to tutaj nie narzekała.
Nic dodać nic ująć , choć przy dłuższych trasach żonka raczej nie pospała za wygodnie.
No , musi warczeć w końcu to autko z charakterkiem sportowym
Pali nieźle zależy jak sie jeździ , naprawy ?? jakie ?? chyba że wariator fazy raz na 2 lata i jest spokuj.Reszte napraw wyłącznie z eksploatacji jak w każdym samochodzie
w zależności od stanu pojazdu.zawsze trzeba coś doinwestować.
brak
Wariator fazy rozrządu