Ocena kierowcy - Fiat Barchetta I

BERNs, 18 lat temu
Silnik 1.8 16V 131KM 96kW
Rok produkcji 2001
Fiat Barchetta I 1.8 16V 131KM 96kW 1995-2002 - Oceń swoje auto
całokształt dobrze z + kupiłem ten samochód sercem a nie rozumem jest dla mnie sliczny a reszta sie nei liczy prosze uzytkowników barchett zeby napisali mi maila na co np zwrócić uwage w tym samochodzie co warto zrobić a co nie z góry dziekuje.Poszukuje ludzi z warszawy i okolic w celu załozenia klubu
Dosyć elastyczny ,osobiscie nie podoba mi sie ze jest głosny,choc niektórym to pasuje.Nie najgorzej przyspiesza
Fajne krótkie skoki drązka,mało precyzyjne 110km/h na 2 biegu uwazam ze niezle
fajnie sie prowadzi czóly na ruchy kierownicy,dość twarde zawieszenie ale bez przesady
zle dlatego ze kiepska widoczność do tyłu ale wybaczam tej łódeczce
jako ze mam 175 cm wzrostu nie jest najgorzej panom i paniom z brzuszkiem odradzam
kupiłęm samochód 2 tyg temu jechałem z otwartym dachem ponad 140 km/h przy 8 stopniach celsjusza oczywiscie na rozkreconym ogrzewaniu i da rade bez marzneicia podrózować.u nas w polsce patrzą jak na idijote ale np w alpach ludzie jezdzą w zime bez dachu
wystarczająco pod warunkiem ze masz nie wiecej niz 180cm i nie masz brzucha
głosny od silnika głosny powyzej 120 km/h z dachem ,a bez dachu jazda to przyjemność wiec nikomu nie przeszkadza głosność
pali jak kazdy 1.8 fiata mnie osobiscie 50 pln 100km na V power racing mozna powiedziec ze pali nie mało ale coż jest zabawa są koszty
swietny samochód za małe pieniądze nazwa FIAT w tym przypadku sie dla mnie nie liczy.
po uzytkowaniu 2 tyg rozkłądałem dach w zimny dzien zeby komuś pokazać prezencje bez dachu i pekła tylna plastikowosilikonowa szyba
nie moge sie wypowiedzieć mam za krótko ten samochód

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 131KM 96kW [l/100km]

10,5