Lista ocen Fiat Brava (473) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 763 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bystry
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Normalne zużycie jak winnych autach tej klasy. Amortyzatory, wahacze, tłumiki sprzęgło, trwałość ok 50-100 tys normalka
~Rumcajs
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Mimo remontu całego przedniego zawieszenia wymiany chłodnicy i problemów z czytnikiem kodu w kluczyku nie nażekam
~Adam
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
na szczęście do tej pory jeszcze mnie nie zawiódł w podróżowaniu a wszystkie prktycznie niedomagania wolałem zapobiec niż leczyć
~admira76
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
padł przełącznik od świateł (masakra) w tarkcie jazdy nocą były tylko długie teraz mam problemy z odpalaniem niewiem co jest grane
~woofer
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Doskonale spisuje się na mrozie, zero problemów z uruchomieniem. W zimie dolewam do paliwa dodatek dla Diesli.
~iro
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
no cóż czasem trzeba trochę wybulić , czasem nawet więcej niż trochę , ale w jakim kilkuletnim aucie nie trzeba???!!!
~pepe
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
nawaliło sprzęgło po100 tys. jak wzięli się za nie mechanicy serwisu to po roku nawaliło znowu i poszła skrzynia
~Artur
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
No tutaj to moje życzenie jest takie abym za kilka miesięcy mógł potwierdzić że jest doskonale pod względem usterkowości.
~SkoneK
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Poważne usterki raczej nie występują ale przy mojej wersji sypnęło się przeniesienie napędu (krzyżak) poza tym nic więcej.
~*halembianin*
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
-przy 60tyś.konieczność wymiany rozrządu, -przy 85 tyś.km rozsypane sprzęgło w wyniku pęknięcia jednej ze sprężynek