Lista ocen Fiat Brava 1.2 16V 80 82KM 60kW 1998-2001 (153) - Widoczność

Na liście zabraknie 221 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~footrzak
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Trzeba się przyzwyczaić, lusterka zewnętrzne w pierwszym momencie nie zapewniają komfortu. na początku nie wiadomo gdzie jest są końce auta :) Dobry kierowca spokojnie sobie poradzi.
~fqjcior
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Z prawego boku mam martwą strefę - muszę kilka razy przyjrzeć się, czy nic nie nadciąga na skrzyżowaniu. Poza tym tył - to raczej cofanie na wyczucie, niż ze swiadomą obserwacją.
~waldizer@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
kilka razy, ale nie tylko wtym samochodzie zdarzyło mi się w czasie dojeżdżania do skrzyżowania, że prawy przedni słupek zasłonił mi samochód nadjeżdżający z prawej strony
~gajwer
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
nawet jeśli ktoś lubi jeździć na wyprostowanych rękach i prawie na leżąco będzie widział drogę maska bowiem jest bardzo aerodynamiczna przodu prawie nie widać.
~J.
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Daję dobrze chociaż porównując do niektórych nowszych konstrukcji mogłoby być nawet bardzo dobrze. Ograniczona widoczność tylko do tyłu.
~piotrekp piotrekp.goolman@poczta.fm
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
DOSKONAŁA! słupki z przodu- no moze troche . do tyłu? 3 lata jezdziłem corsą c 3d to sie przyzwyczaiłem (a i renault megane IFL wcale nie jest lepiej)
~Rudolf
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
W przód - wyśmienicie, boki również. Do tyłu... porażka, ale w Cordobie jest gorzej. Podobnie do przodu ukosy - słupki mogą zasłonić CAŁEGO rowerzystę!
~Leon Zawodowiec
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Ciemność widzę - dziwne światła. 20m przed autem jasno, a dalej istna odchłań, ale może mam coś pochrzanione. Szerokie słupki środkowe.
~Adrian
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
z tym to kiepsko, szerokie słupki przednie i tylne, wysoki tył, małe lustereczka boczne, bezkolizyjne cofanie wymaga troche wprawy
~sebastianjonak@poczta.fm
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
bardzo słaba widoczność w tylnej szybie, za małe lusterka i dość obszerne słupki przednie które utrudniają widoczność.