Lista ocen Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998 (81) - Całokształt

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Foxavier
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Świetny samochód i nieźle wyposażony już nie wspominając o cenie. Troszeczkę boli że to FIAT ale jak się chce BMW to z portfelem sąsiada do salonu trzeba chodzić. Ogólnie jestem bardzo zadowolony bo za 21.000 zł mam spory samochód, który się extra prowadzi jest ładny w środku i na parkingu nie trzeba się za niego wstydzić.
~kazzmij@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Mam to auto 6 lat i nadal się cieszę jak go widzę. Ładne, wygodne w środku, jak na pojemność 1.6 całkiem żwawe. Oprócz tej nieszczęsnej centralki (nota bene Boscha) autko praktycznie bezawaryjne. Od początku eksploatacji prowadzę arkusz excelowski zużycia paliwa i średnia wychodzi na dzień dzisiejszy 7.8 l/100km.
~romek73@tlen.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Samochód prowadzi się i wygląda pieknie, natomiast puje się co chwila. Raz są to drobiazgi (w dużej ilości), innym razem poważne naprawy. Serwisuję go w autoryzowanym serwisie i jestem tam stałym klientem średnio raz w miesiącu. Koszty napraw w moim przypadku sięgają 50% ceny zakupu po 1,5 roku.
~aoliwa07@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
niezłe auto , posiadające spory bagażnik i dobre właściwości jezdne. Koszty przegłądu w salonie mogą przyprawić o zawrót głowy . Nie nadaję się do jazdy na polskich dziurach zbyt niskie , rozbiłem sobie przedni zderzak o zbyt wysoki krawężnik.
~pwl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
za te pieniadze dostajemy samochod mimo ze nie najnowszy nadal wygladajacy w miare swiezo i nowoczesnie- mnie linia nadwozia podoba sie niezmiennie. Dzieki przestronnosci, niezawodnosci i wygodzie podrozowania , pomimo jego niedomagan czyni z niego konstrukcje udana
~an.com@interia.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Samochód typowo rodzinny, bardzo przyjemny w prowadzeniu, uważać należy na jego masę bo przy nagłym hamowaniu (tym bardziej bez ABS) można się przejechać! Stylistyka bardzo dobra, wygodne wnętrze, całkowicie niedopracowane (jak na auto z tej półki) nagłośnienie wnętrza.
~asserwis@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
doskonałe Auto. jak na swoje 11 lat można smialo powiedziec ze sie nie postarzał, a w wielu dziedzinach mimo uplywu lat nie odstaje od konkurencji TEJ TERAZNIEJSZEJ. np. 1.6 16v 11s do 100km/h na tamte czasy to bylo... a i teraz bez kompleksów.
~sebawygas2@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
auto na pierwszy rzut oka ładne o zaciętej sylwetce, stylistyka włoska bardzo dodra nie przez przypadek zatrudniają ich Japończycy.tutaj niestety kończą się zalety.Krótko-najbardziej awaryjny samochód jaki miałem , a wiele części na zamówienie.seba
~KAROLCIA245@WP.PL
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM POLECAM TO AUTO NIE PATRZ NA TO ŻE FIAT TYLKO WŚIĄDZ I PRZEJEDZ SIE TO WSZYSTKO BĘDZIESZ WIEDZIAŁ. SZYBKI ZWINNY I ŁATWY W PROWADZENIU. IDEALNY DLA RODZINY. KUPUJĄC WERSIE Z DOBRYM WYPOSAŻENIEM MASZ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO.
Dziennik kosztów dla Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW
10,4
11,2
~klemens@tenbit.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
jest ok, wymieniłem pasek, łożysko i napinacz 300zł+100 robocizna gdy go tylko kupiłem, miał 92000km i wstawiłem po tygodniu gaz bo troszke 1.6 silniczek potrafi spalić, a teraz nie martwię ilością obrotów silnika, ma jak na fiata baredzo mocny pędzel