Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

filozofhh, 14 lat temu
Silnik 1.6 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 1997
Fiat Bravo I 1.6 16V 103KM 76kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : 1 bieg służy do ruszania jak tylko się toczy wbij 2kę i do 90 km /h... tylko fiatowska wiertarka to daje ps to pierwszy silnik co wychodził w europie z gazem automatycznie!!! szukam takiego samego ale nie z 97 roku a 2001
silniczek zaje...fajny zanim założyłem gaz ścigałem się z chłopaczkami z bmw tak dla jak auto rusza na 2gim biegu i na piątkę się wskakuje przy 100 km/h b elastyczny silniczek i świetna moc w stosunku do auta ps z bmkami kolegów wygrywałem chyba zę mieli 130 konne silniki ... jedyny problem obroty na gazie gasną jak dam na luz ale da rade przeżyć...auto bardzo fajne a silnik wymiata spalanie malutkie przy 103 koniach UWAGA!!! sa 2 modele enerdowski 90 konny i normalny 103 konny mam ten 2gi i z tego co słyszałem jestem szczęściarzem :)
super elastyczna 1bieg do 20-30 km/h 2gi 20-40,km 3ci 40-60 km 4ty 60-80 km 5ty 80-210km irytuje ze do punto 1,2 wstawiają skrzynie 6cio biegowa... heh
miód
po pół roku nie ma tajemnic a na parkingu wstecznym można spokojnie 30km/h manewrować
na początku był kłopot ale przeszło samo
mam 183 cm i 100 kg kierowca o mojej posturze ma multum miejsca dla siebie pasażer może mieć tyle samo albo i więcej ... z tyłu heh no tam sie mieszczą osoby do 185 cm wzrostu i ok 80 kg .. auto dla czterech osób na trasę 400 km b wygodne.
heh no tu jest ok do 110 km ale pod maską mamy wiertarkę więc jak sie idzie ok 160 to radio należy wyłączyć ale dla mnie brzmienie maszyny to muzyka a jak się jedzie w 4ry osoby to i tak nie da się popitalać więcej jak 130-140 bo auto jednak ma ciężar więc jak jedziesz do 110 km/h jest ciche
i tu uwaga !!! trasa z kalisza do koszalina potem chociwla i koszalin z powrotem ( jechałem nie tylko ekspresówką) auto wzięło mi poniżej 5 l benzyny na 100 km !! dokładnie ok 4,6 litra na 100 km jednak jechałem do 110 km/h i raz osiągnęłem taki wynik bo tylko raz tak się nim wlokłem jak go kupiłem i nie wyczułem auta ... średnie spalanie podaje w benzynie w gazie natomiast nigdy jak jade do 140 nie wezmie wiecej jak 10 litrów przy najgorszej włoskiej instalacji
kupiłem auto z włoch w sumie za grosze bo w 2005 roku za 6 tys zł i gazem + rejestracja i legalizaja butli gazowej ale warto !!!
no tu jest różnie klakson nie działa silniczki od szyb padają siedzenie kierowcy słabo mocowane gwizd na uszczelkach przy szybach jak się jedzie powyzej 130 km przekaźnik od kierunkowskazu nawalił wycieraczki się zawieszały ( samo przeszło i już 4 mc spokoju mam:)
linka sprzęgła poszła po 200tys km oraz tłumik po 80 tys km ( 7 latach) ale te usterki to raczej zalety tłumik winno się wymieniać co 2-5 lat a linka standardowa w innych autach po 120 cm

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 103KM 76kW [l/100km]

6,6