Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

Silnik 1.6 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Fiat Bravo I 1.6 16V 103KM 76kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : kupilbym go jeszcze raz gdybym wiedzial co mnie z nim czeka nie zaluje natomiast teraz interesuje mnie inne auto z wyzszej polki.Polecam!
Inne : wykonczenie
Jak widac jest to male auto, moje pierwsze auto, wykonczenie slabe, czesci tanie hmm.. na pierwsze auto polecam poniewaz nie szkoda.
Tu musze przyznac nic nie robilem nie liczac paskow swiec itp. a myslalem ze czeka mnie duzo wiecej pracy z silnika jestem zadowolony dalbym 5 gdyby nie spalanie!
czasem bieg nie chcial wejsc czasem wszedl glosno ale tez nic nie robilem skrzynia przecietna
Pamietajmy ze zyjemy w polsce tutaj egzamin zdaje tylko 4x4 Jeep, twardo twardo mieszkalem w niemczech rok i nic nie robilem w polsce SZCZECIN raz w roku zawieszenie
Nic na co mozna nazekac bez przesady
A co to takiego fiat nie ma czegos takiego
nie wiem co tu mozna napisac szybko sie nagrzewa nie budzi zastrzezen
mam 185 i 25lat daje rade niestety na dluzsze trasy ciezko nie mowie juz u emerytach, po dluzszej wycieczce, tyg pobyt w centrum rehabilitacji
Slychac wszystko nawet jak ktos baka poza autem pusci trzeba sie pilowac, uwaga damy.
hmmmmm... powiem tak ojciec ma focusa wyjeb... mu turbina 2500zl mi czasem cos padnie ale czesci sa tanie czasem 150 czasem 50 zl ale mimo wszystko jest naprawde dobrze nie jest tak zle jak cos sie sypnie to napewno nas nie zje.
ja kupilem bravo w niemczech 9 lat temu za 900 euro i musze przyznac ze warte ceny nic lepszego za ta kase bym nie dostal
przecietnie naprawde przecietnie z+
nie mialem takich ale malych gowien to sporo silniczek od wycieraczek klamki itp auto ma 240000 km i nie bierze oleju

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 103KM 76kW [l/100km]

7,8