Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

pablo80, 10 lat temu
Silnik 1.6 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 1996
Fiat Bravo I 1.6 16V 103KM 76kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : autko ma pełny ocynk nie wie co to rdza mimo upływu lat
Układ elektryczny
Zawieszenie
autko po 4 latach wypadło nie najgorzej zawsze dojechałem tam gdzie chciałem nigdy mnie nie zawiodło nigdy nie musiałem dzwigać w trasie maski w górę
silnik to najmocniejszy punkt świetna relacja mocy do masy 103 konie sprawnie wprawia w ruch tą budę nie jest to demon szybkości dopiero po przekroczeniu 3.5 tyś obr ten silnik zaczyna żyć (taka włoska wiertarka) bardzo udana fiatowska konstrukcja w dodatku lekka
za krótka ,ale nie ma z nią problemów mimo upływu wieku
twardawe zawieszenie na dziurach masakra na równym super ,to auto jest na równe włoskie drogi ,to auto kocha zakręty zero przechyleń
w porządku
super wszystko pod ręką wiadomo włosi
samo ogrzewanie dobre potrafi jajka w zimę ugotować ,klimka działa ale jest mało wydajna ,parowanie szyb w tym aucie to tragedia susza a szyby parują podobno tttm bardzo mi to przeszkadza do tego stopnia jak będę kupował następne auto zwróce na to uwagę
ok
bardzo słabe chociaz silnik brzmi przyjemnie ,w stilo jest to samo sam sprawdzałem też jest głośno w porównaniu do laguny 2 to w reni cisza grobowa
tanie jak barszcz
auto w cenie roweru
elektryka silniczków wycieraczek ale wymiana to groszowe sprawy ,przełącznik świateł,połamane plastiki
sterownik silnika ale naprawiony za śmieszne pieniądze ,zmiana oprogramowania od tego czasu silniczek pracuje idealnie zero falowania ,pali bez problemu

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 103KM 76kW [l/100km]

8,1