Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

niki129@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Niespodziewałem się że bedzie aż tak dynamiczny i elastyczny.
Jestem naprawdę bardzo zadowolony z samochodu. Z czystym sumieniem polecam każdemu. Auto jest piękne ( Moje w wersji sport na 17 calowych felgach i czerwonym Maranello kolorze) robi duże wrażenie na drodze. Silnik 1,4 z turbiną daje bardzo dużo radości z jazdy i oferuje niesamowita wręcz elastyczność. Auto wykończone jest bardzo przyzwoicie aż wierzyć sie nie chce że to Fiat. Jak auto okaże się tak trwałe i niezawodne jak dobrze wygląda i jeździ to będzie prawdziwy strzał w dziesiątkę z mojej strony że kupiłem ten samochód. NA RAZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, jak coś będzie się dziać nie tak, na pewno Was o tym powiadomię.
Jestem bardzo zadowolony z wyboru jednostki napędowej. Silnik jest naprawdę dynamiczny a przy tym oszczędny. 150 koni w zupełności wystarczy, powiedziałbym że ten silnik jest idealny do tego samochodu.
Super! Bardzo precyzyjnie.
Jedyny minus to jak dla mnie zbyt mocno wspomagany układ kierowniczy. Ale w mojej wersji Sport można wybrać tryb sportowy, wtedy wspomaganie utwardza się. Poza tym jest naprawdę super!!
Oj to chyba najsłabsza strona nowego Bravo. Bardzo sie ciesze że zamówiłem czujniki cofania.
Nie mam żadnych zastrzeżeń wszytko jasne i pod zasięgiem ręki.
Klima chłodzi szybko, grzeje też szybko (chyba oto chodzi)
Z przodu jest super z tyłu nieco gorzej. Bagażnik 400 litrów więc myślę że jak na tą klasę jest dobrze. Duży minus za bardzo wysoki próg załadunku.
Żadnych zastrzeżeń, przy wysokich obrotach słychać ładny dźwięk silnika.
Powiem tak jak na silnik 1,4 to nie mało, ale jak na 150 koni to już bardzo przyzwoicie :)
74 tys. zł za tak wyposażony samochód uważam za całkiem dobrą propozycje.
Na razie nic.
BRAK