Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

15 lat temu
Silnik 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2009
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : wspaniałe osiągi, dynamika i kultura pracy
Ogólnie biorąc bardzo dobre autko, jest to mój kolejny fiat ( poprzednia brava jeżdzi już 14 rok), bez wątpieniea znaczny postęp do przodu, samochód ma swój niepowtarzalny styl i charakter więc ja na pewnpo pojkeżdżę nim ładnych kilka lat.
No w porównaniu do mojej poprzedniej bravy nie ma porównania, dynamika, równomierność pracy wspaniała.
Bez zastrzeżeń
Zestrojony dobrze, choć nie jestem przekonany do końca czy hamulce działają prawidłowo- wydaje się że przy delikatnym naciśnięciu działają jakby z opóźnieniem, mam wrażenie że samochód przyspiesza- ale m,oże to złudzenie- jedżę zbyt krótko aby to ocenić.
Gdyby nie widoczność do tyłu!
Tu jest wspaniale, widac wspaniałą pracę designera- bez zastrzeżeń
Nie mam żadnych uwag- ale może jeszcze za wczesnioe- nie rozgryzłem wszystkich trików
No ,mogło by być trochę więcej miejsca z tyłu, ale w końcu to nie limuzyna więc nie ma co narzekać.
Bardzo dobre, ale przy większych szybkości szum jest chyba jednak odrobine za głośny jak na tę klasę samochodu.
No cóz, spalanie jak wiadomo zależy od szybkości więć powyżej 150 plai jak smok , no ale skąś musi być te 150KM . Na szczęscie nie miałem do czynienia z punktem napraw i niech tak zostanie.
Nie sądzę żebym za tą cenę kupił gdzie indziej tak wyposażone autko.
No cóż niestety po paru dniach i kilku otwarciach bagażnika zaczęła trzeszczeć tylna półka i już musiałem kombinować.
Niech ręka Boska broni!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW [l/100km]