Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Mecenas, 3 lata temu
Silnik 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Rok produkcji 2008
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Karoseria : Auto ma 12 lat i nadal wygląda jak nowe.
Auto jest o niebo lepsze niż się spodziewałem. Miałem różne auta różnych klas ale to auto zakończyło mnie mega pozytywnie. Absolutnie bezawaryjne, bardzo ładne. Bije na głowę jakieś golfy z tamtych lat. Znakomite auto w dobrej cenie.... To się nazywa stosunek ceny do jakości.
Silnik oceniam na 5 gwiazdek. Po zakupie wymieniłem rozrząd a potem już tylko regularne wymiany oleju i filtrów. Bez jakiejkolwiek awarii.
Skrzynia biegów jest chyba najsłabszym elementem tego auta. Biegi nie wchodzą tak aksamitnie jak np w hondzie ale jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Akurat w 1.6mjet bezawaryjna, podobno w t-jet było z tym trochę gorzej.
Nic do zarzucenia. Proste zawieszenie które po prostu bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Osobiście przy przebiegu 160tys nie wymieniłem jeszcze nic ale ceny elementów zawieszenia bardzo przystępne.
Pełen ocynk, absolutny brak rdzy. Japończyki czy vagi mogą tylko pozazdrościć.
Mało szyba z tyłu ale nie przeszkadza, duże lusterka. Moim zdaniem widoczność jest ok.
To jest słaby punkt. Ogrzewanie jest po prostu mało wydajne. Na długich trasach nie przeszkadza ale może jeśli jeździmy na krótkich dystansach bo wtedy kabina po prostu długo się nagrzewa.
Jeden z większych hatchbacków więc przestrzeni jest sporo.
Jak na auto tej klasy myślę że jest super. Powyżej 140km/h jest trochę głośniej.
Koszty śmieszne. Spalanie na bardzo niskim poziomie. Ceny części przystępne choć to mało ważne bo auto jest kompletnie bezawaryjne.
To auto jest mistrzem w tej dziedzinie.
Z drobiazgów przepalona żarówka od podświetlenia pokręteł regulacji nawiewu. Koszt naprawy to 50gr i 15 min roboty.
Absolutny brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW [l/100km]