Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

mm, 16 lat temu
Silnik 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Świetny samochód. Lepszy niż Focus, Civic czy inne samochody tej klasy. Do tego jest to wyjątkowo bezpieczny samochód. Niestety nei ze swojej winy miałem bliskie spotkanie pierwszego stopnia, centralne przednie, ze słupem i z wypadku wyszedłem bez żadnego szwanku. Pasażerka zresztą też.
Silnik jest rewelacyjny. Mnie przeszkadza tylko troszkę ustawienie 2 i 3 biegu, ale to kwestia przyzwyczajenia (wolałbym żeby na niższych obrotach się zbierał)
Pewna, precyzyjna. Brak zarzutów.
Miodzio. Aż za dobre nawet. Wprowadzenie samochodu w kontrolowany poślizg na suchej nawierzchni graniczy z cudem.
Jasne, do tyłu mało widać, ale akurat mnie to nie przeszkadza. Nie oglądam się do tyłu parkując ;) Poza tym widoczność bardzo dobra.
Ponownie bez zarzutów.
Klima działa błyskawicznie i bardzo precyzyjnie.
Z tyłu nie jeżdżę więc nie mogę za siebie mówić, ale Ci z którym jeździłem nie narzekali na brak miejsca z tyłu. Z przodu jest bardzo dobrze. Jak dla mnie może nawet zbyt wiele tego miejsca.
Mogłoby być lepiej, ale to w końcu 150 konny silnik i ten pomruk desealka jest całkiem przyjemny.
Liczyłem, że będzie trochę lepiej. Ale tragedii nie ma. W mieście koło 10 litrów (czasem dobija do 11), a poruszam się bardzo dynamicznie. Trasa do 6,8-7,2 przy średniej prędkości 140-160. Przy prędkości 100-120 pali koło 5,8.
Ja samochód kupiłem za 71 tysięcy, gdy katologowo kosztuje 85. Dla mnie ocena jest wyśmienita.
Samochód ma 3 miesiące i nie zdarzyło się nic. Jedyny mankament to tylne reflektory parują.
brak.
Fiat Bravo II Hatchback 5d